Liekā svara vai aptaukošanās cēloņi dažādiem cilvēkiem ir atšķirīgi. Neatkarīgi no tā vai cēlonis ir ģenētiska rakstura vai apkārtējās vides un dzīvesveida ietekme – ir jāņem vērā, ka kaloriju uzņemšanas un vielmaiņas ātrums kā arī fiziskās slodzes līmenis dažādiem cilvēkiem ir atšķirīgs. Tas nozīmē, ka arī svara zaudēšanas rezultāti dažādiem cilvēkiem arī būs atšķirīgi. Neviens individuāls rezultāts nav jāuzskata par tipisku.

Šajā tīmekļa vietnē esošā informācija, tostarp, bet ne tikai, teksts, grafika, attēli un citi materiāli, ir paredzēta tikai izglītības vajadzībām. Saturs nekādā veidā nav paredzēts kā profesionālās medicīniskās konsultācijas, diagnozes vai ārstēšanas aizstājējs. Pirms jebkuru uztura vai svara zaudēšanas pasākumu uzsākšanas vienmēr konsultējieties ar ārstu vai citu kvalificētu veselības aprūpes sniedzēju.

Šī vietne negarantē šeit publicētā satura un materiālu precizitāti, savlaicīgumu vai pilnīgumu, un tā nesniedz ne tiešu, ne netiešu garantiju attiecībā uz to izmantošanu.

Ne neatkarīga persona, kas reklamē šo vietni, ne vietnes īpašnieki vai kāda no tiem saistītajām pusēm nav atbildīgs par tiešiem, netiešiem, nejaušiem, īpašiem, izrietošiem vai cita veida zaudējumiem vai kaitējumu, kas rodas šīs tīmekļa vietnes vai šīs vietnes materiālu lietošanas rezultātā.