Kā gan es biju aizmirsusi par savu našķi, kuru atklāju sev jau labu laiku  atpakaļ, kādas kārtējās “suškas” laikā. Mirklī, kad acīs nu tā, ‘spiežas”, nu tā “spiežas”, kā gribas ko saldu….nu, piemēram: pie rīta vai pēcpusdienas kafijas (bet tu taču neko TĀDU (izņemot olbaltumvielas un kādu gamu OH nedrīksti!!! ), tad, nu, palīgā man nāk Ķekavas olu baltums un Whey proteīns  (www.fanutrition.lv)… (un arī mikroviļņu krāsns, lai gan, jā, jā zinu,ka tas nav tas labākais ēst gatavošanas veids, ~ bet es laiku pa laikam izlīdzos…)

 

Sastāvdaļas
1 porcijai
~130 gr olu baltums
~25-30  gr Whey proteīns (ja proteīns būs par daudz – būs pasausi…)
(man gan bija paliela porcija, vairākām ēdienreizēm, ko izlēju silikona keksa formā: 320 gr olu baltums un 65 gr Whey proteīns)

Pagatavošana

Saputo olu baltumu stingrās putās, pievieno proteīna, vēlreiz visu saputo. Liek mikroviļņu krāsnī uz max stiprumu, uz ~2 minūtēm.  Pasniedz ar zero šokolādes mērcīti, vai kādu citu ogu mērcīti, vai vienkārši tāpat bauda ar kafiju. Es to pasniedzu ar 5 gr šokolādes mērcīti, bet ļooti gardi ir arī ar jebkuru ogu mērcīti (savāra ogas+ūdens+cukura aizvietotājs).

Uzturvērtība 1 porcijai

OB = 19 gr
OH = 3,5gr
T = 1,1 gr
Kcal = 101