Nu, tā, dārgie draugi – pirmais atskaites punkts ir pienācis. Pēc Jaunā gada uzkāpjot uz svariem tie rādīja 73kg. Jaunā gada vēderprieki darīja savu… kā nu bez tiem… Protams, pie mana auguma 176 cm un 46 gadiem,  tas nav daudz….

 23.05 sacensību rītā Kauņā bija 63 kg ( jā, tur es ieguvu godpilno 3.vietu “women fitness kategorijā).

Mierīgā garā, bez drastiskām diētām un ierobežojumiem, to visu parādīja tabuliņa, kurā atzīmējos un receptes, ko šeit ievietoju. Tik ļoti jau gribas lauzt tos iesīkstējušos stereotipus, par to, ka “žāvēšanās”, nozīmē ievērot drastisku diētu, kas sastāv tikai no vistas filejas rīsiem un olu baltumiem, kā to joprojām “postē”  jaunās fitnesa “zvaigznes”. Nav tik traki. Vienkārši nevajag atlikt uz vēlāku: sākt laicīgi, lai organismam nav šoks. Tas pats attiecas ne uz fitnesa pārstāvēm, bet meitenēm, sievietēm, arī vīriešiem, kas vienkārši grib/domā, ka vajadzētu tā kā samazināt svaru: nu, negaidīsim līdz liekais svars pieaugs par 20 vai 30 kg. Izvēlamies pareizos produktus un mācamies garšīgi, veselīgi gatavot:)  Šīs gan man  vēl nav sezonas beigas: vēl priekšā rītdien, 29.05,  Pasaules čempionāts Igaunijā (Tallina), un tad jau sezonas noslēgums 20.06 Maltā. Bildes sekos….

73 un 63

 

 

 

 

Papildinājums 30.05.2015  Igaunija (Tallina)

Esmu atgtriezusies no Tallinas. Grūti protams, mums gāja. Jo ceturtdienas naktī, pus 12-os, es vēl braucu pie šuvējas pēc peldkostīma (kuru tik un tā viņa nepabeidza), bet plkst.2.30 naktī jau cēlos, lai plkst.04.00  izbrauktu uz Tallinu, jo no 9.00-10.00 bija sportistu reģistrācija. 29.05 rītā svars bija 61kg…Atgriezos ar diviem kausiem un divām medaļām. 1 vietu ieguvu “veterānu” kategorijā (virs 40 gadiem) un 2. vietu “Perfotrmance kategorijā. Informācijai: šajā federācijā ir trīs  sieviešu fitnesa kategorijas: classic fitness, performance, athletic (no vieglākās uz “smagāko”). Ar rezultātu esmu apmierināta. Protams, ka gribas vienmēr vairāk un labāk, bet man vēl viss priekšā:)

Picture 145

 

 

 

 

20.06.2015

Nobeigums -sezonas pēdējās sacensības NABBA Pasaules čempionāts fitnesā un bodibildingā (Malta)

1Sveiki mani draugi, atkal! Esmu veiksmīgi atgriezusies no aizjūras zemēm tieši uz Līgo svētkiem. No svelmainas saules, zilām debesīm un dzidri zilās Vidusjūras pie mūsu neparedzamā un mainīgā klimata. Un, ko, pie mums, kā jau pieņemts uz Jāņiem: lija atkal jau kā pa Jāņiem…Un ielidojot Rīgā bija tieši +13. Bet tas nemazināja atgriešanās prieku un veiksmīgo sezonas noslēgumu. Atgriezos ar ieguvumu 7. vietu. Finālā (pie pirmajām sešām netiku- esot pietrūcis pavisam maz), bet par to neskumstu, jo pati redzēju sava darba augļus un esmu ar tiem vairāk kā apmierināta. Tā ir vēl viena pieredze, kas krājas manā pūrā. Nākošreiz noteikti būs labāk. Turklāt, skaties kā gribi, es šajā federācijā (katrai no fitnesa federācijām nedaudz atškiras sieviešu fitnesa kategorijas un prasības tajā),  tomēr nevarēju īsti iekļauties nevienā no kategorijām: vienā par reljefainu un sausu, otrā par “mazu”- ar mazu muskulatūras masu…). Diemžēl, otrai sportistei, Krsitīnei nepaveicās tieši dienu pirms sacensībām Maltas karstā saule viņu pieveica – Kristīnite dabūja saules dūrienu.:( Startējām divi sportisti. Juris Dambītis no Liepājas sporta kluba Lāčplēsis”, diemžēl arī arī netika finālā un ieguva 7. vietu. Nekas-priekšā rudens sezona-jauni mērķi, jauna motivācija.Tā, ka jau ar rītdienu ķeros klāt. Pateicoties mūsu Latvijas NABBA prezidentam Mārim Šveidukam, mums izdevās arī nedaudz atpūsties, pabraukāt ekskursijās pa salu.Mazliet foto ieskatam.

2

4

20150619_174020

20150621_12522320150621_150205