Projekts “Sapņu augums 4 mēnešos”_2 mēnesis
Ir pagājis otrai mūsu kopējam projektam ar Katrīnu. Šo mēnesi mums negāja tik raiti, kā gribējās, kaut Katrīna ļoti centās, tomēr 2 mēnešu laikā svars ir samazinājies par –6,3 kg, kas ir ļoti labs rādītājs veselīgam un stabilam svaram kritumam. Ja ar ēšanu gāja grūtāk, tad treniņos Katrīna izlikās uz visiem 100%. Katru treniņu skatos un priecājos, cik stipra, izturīga un veikla meitene kļūst! Tā, ka turpinām un mēs vēl jums parādīsim, kur “vēži mājo”!
KATRĪNA:
Ir pagājušas jau 8 skaistas nedēļas, kopš esmu uzsākusi savu interesanto tievēšanas izaicinājumu ar Inetu. Nu jau man tiešām ir sajūta, ka man ir cita dzīve. Es jūtos kā pilnīgi cits cilvēks – manī vienmēr ir bijis dzīvesprieks, bet tagad sajūta, ka tas laužas ārā pa visām malām. Es mīlu savu jauno rutīnu ar sportu – esmu kļuvusi daudz stiprāka un izturīgāka, un to izjūtu katrā treniņā. Pēc treniņiem man ir sajūta, ka es lidoju! Esmu tik pateicīga Inetai, ka viņa man iemācīja, ko tas nozīmē – sportot no sirds! Nav nekādu problēmu no rītiem celties un doties uz zāli. Tā ir dzīvības enerģija! Visiem tagad iesaku sākt sportot! 😄
Ar ēšanu šajā mēnesī gāja nedaudz grūtāk, jo sakrita ļoti daudzi pasākumi – ceļojums, bēres, raudzības, Lieldienas, vēl visādi tusiņi, un sapratu, ka vēl tomēr nemāku līdz galam “labi uzvesties”. 🥹😅 Jāmācās paškontrole – noteikti bija labāk kā būtu bijis agrāk, bet tāpat bija par daudz. No ceļojuma gan brīnumainā kārtā tāpat atgriezos ar -300 gramiem, kas bija patīkams pārsteigums! Progress ar svara zudumu šo mēnesi ir lēnāks kā biju cerējusi un gaidījusi, bet mierinu sevi ar domu, ka tas viss ir process un jebkāds progress ir progress – labāk lēnāk un uz visiem laikiem!
Un tātad, kopā kopš projekta sākuma esmu zaudējusi 6,3 kg, šajā mēnesī – 1,6 kg un šomēnes:
-1cm viduklis
-2 cm vēders
-3cm gurni
– 1cm ciska (kājas augšstilbs)
– 1cm ikram
-1cm rokai.
Katrā ziņā, spogulī man ir liels prieks skatīties un zinu, ka ar katru nedēļu sev patīku arvien vairāk! Seja palikusi tik slaida, ka visu laiku gribās pucēties!
Vēl prieks, ka klāt pavasaris un drīz varēšu pirkt jaunas drēbes savam jaunajam augumam! 🎉
Gribēju vēl izteikt milzīgu pateicību Inetai arī par mana vīra iedvesmošanu – viņš agrāk ir daudz sportojis, bet bija pārtraucis, un tagad, kad es tik bieži sportoju, arī viņš ir nopietni pievērsies saviem boksa treniņiem un apmeklē tos 3 reizes nedēļā! Tā kā Ineta ir uzlabojusi ne tikai manu, bet visas mūsu ģimenes dzīvi!
Nākamais mērķis ir tikt zem 80 kg, kas jāsasniedz jau pēc nedēļas. Vēl divi mēneši priekšā mūsu projektā, bet skaidri zinu, ka turpināšu savu ceļu kopā ar Inetu līdz sasniegšu savu gala mērķi, kas ir 66 kg! Un bez sportiņa vairs nekad! Paldies Tev Ineta par visu, ko Tu dari! 💛
Datums | Svars, kg | Viduklis | Gurni | Vēders | Kāja | Zem krūtīm | Roka | Ikrs |
Sākums | 86,8 | 82 | 114 | 106 | 67 | 99 | 36 | 41 |
05.02.- 04.03. | 82,1 | 77 | 109 | 99 | 62 | 92 | 34 | 40 |
04.03.- 01.04. | 80,5 | 75 | 106 | 97 | 61 | 90 | 33 | 39 |
01.04.-29.04. | ||||||||
29.04.-27.05. | ||||||||
Kopā mīnuss | 6,3 | 7 | 8 | 9 | 6 | 9 | 3 | 2 |
Atbildēt