Jau drīz gada skaistākie svētki. Zināms, ka tos svinēsim, ēdīsim, priecāsimies un nedomāsim par liekāk kalorijām un liekiem kg, kas noteikti radīsies, kā arī Jaunā gada apņemšanās nekur nezudīs. Tā vienmēr bijusi un būs – jo tas ir kā pāršķirt jaunu lapu grāmatai! Un Tu jau šodien vari par to laikus padomāt un pieteikties JAUNĀ GADA pirmajam svara samazināšanas projektam, jo dalībnieku pēc pieredzes būs daudz, bet savlaicīga pieteikšanās nodrošinās tev vietiņu un gardu ēdienkarti projektā!
Jau 08. janvārī sāksies JANVĀRA mēneša “NOMET LIEKO” projekts, kura laikā bez badošanās, stresa, viegli un lieliskā kompānijā varēsi atbrīvoties no liekiem 4-6 kg!

Maksa par projektu  no 01.01. 2024 būs 50 Euro par 4 garšīgām un vērtīgām nedēļām!  Piesakoties līdz 31.12.2023 cena būs vēl 45 Euro! 

 BET! Ja nedzīvo Latvijā, maksa par projektu būs  60 Euro par 4 garšīgām un vērtīgām nedēļām , UN ĻOTI lūdzu, lūdzu piesakies jau laicīgi, jo tā būs “īpašā”  ēdienkarte un tās sastādīšana man prasa  ilgāku laiku.

ATCERIES! TEV PAŠAM NEKAS NEBŪS JĀSKAITA UN JĀRĒĶINA: viss jau būs sarēķināts un sagatavots.

👉 Un, vēl, izvērtē, vai Tev tas der:  šis ir grupas projekts, un Tev būs noteikti vismaz, ja ne aktīvi jāpiedalās, bet būs tomēr jābūt grupiņā un katru nedēļu jāiesūta atskaite par paveikto. Ja Tevi tas traucē, neder – ir risinājums: nekautrējies, piesakies INDIVIDUĀLAI ĒDIENKARTEI, un tievē patstāvīgi. https://www.edunsporto.lv/?p=5270

Ēdienkartes KATRAM dalībniekam tiek aprēķinātas individuāli un tās būs sagatavotas tieši TEV pamatojoties uz Tavu vecumu, augumu, svaru, fiziskajām aktivitātēm, svara zaudēšanas mērķa un iespēju robežās ņemot vērā arī Tavas uztura īpatnības. Nebūs visiem vienādas vienādas ( copy-paste) ēdienkartes!

 Diemžēl, projekts nederēs, ja uzturā nelieto olas un piena produktus!

ATSAUKSMES, KOMENTĀRUS, VEIKSMES STĀSTUS no iepriekšējiem izaicinājumiem vari izlasīt šeit: https://www.edunsporto.lv/?cat=61 Un mūsu lieliskos VEIKSMES STĀSTUS lasi šeit: https://www.edunsporto.lv/?cat=12

KĀ PIETEIKTIES UN KĀ VISS NOTIKS? 

 • Uzraksti man uz edunsporto@ inbox.lv  pieteikuma vēstuli norādot savu:
  * Vārdu, uzvārdu (rēķina izrakstīšanai)
  * Vecumu, augumu, svaru
  * Telefona numuru (ar kuru pievienoties watsap grupai)
  * Valsts, pilsēta, kurā dzīvo
  * Mini produktus, kurus nevari vai negribētu lietot uzturā (ja tādi ir).
  (Ja esi no citas valsts-tad būs vajadzīga informācija par produktiem, ar kuriem varam aizstāt vietējos produktus)
  *Kādas ir attiecības ar saldumiem:
  ** ēdu – garšo
  ** ēdu -ļoti garšo
  ** ēdu – bet reti
  ** vispār negaršo un neprasās
  * Savas šībrīža fiziskās aktivitātes (cik x  nedēļā, kādas un, cik intensīvas tās ir)
  * Svara samazināšanu vēlies: * strauju”(25-30% kcal deficīts)  vai *pakāpenisku”(15-20% kcal deficīts)?
  un nosūti atbildes uz šiem  jautājumiem man uz e-pastu: edunsporto@inbox.lv, ar norādi “Nomet lieko”!
 • Es Tev uz e-pastu nosūtīšu  rēķinu apmaksai, un, ja būs nepieciešams papildus jautājumus;
 • 3 DIENAS pirms projekta sākuma, kas parasti ir piektdiena, Tev tiks nosūtīta ēdienkarte pirmajai nedēļai un visa nepieciešamā papildus informācija.
 • Tātad, atceries, ka Tev pašam nekas, nekur nebūs jārēķina – Tev būs jau gatava, sabalansēta ēdienkarte. Un atvērta slēgtā watsap grupiņa.
 • Pēc katras nedēļas, otrdienās no rītiem  Tu nosvērsies un watsapa kopējā grupiņā atsūtīsi man savus jaunos svara rādījumus.
 • Katras nedēļas beigās es  nosūtīšu ēdienkarti nākamajai nedēļai.

Papildus visa izaicinājuma  laikā,  garantēti 1 (vienas) dienas laikā, Tu saņemsi manu atbalstu: atbildes uz visiem saviem jautājumiem, kas saistīti ar ēdienkarti un svara samazināšanu. (WhatsUp grupā vai uz e-pastu).

! Būs nepieciešami virtuves svariņi.

Dalībnieku skaits ierobežots, tādēļ, piesakāmies laicīgi!