Zane
Kopā  esmu atbrīvojusies no -5.5 kg!  Esmu ļoti pateicīga par recepšu vienkāršību, jo tieši tādēļ tās iespējams izmantot ilgtermiņā. Šī mēneša laikā nedaudz izdevās sajust sevi, atgūt pārliecību un atsākt kustību.

Ineta, Jūs darbs patiešām maina cilvēku dzīves. Jūsu attieksme un sirds gudrība ir nenovērtējama. Paldies par ieguldīto laiku, darbu un pacietību!

Sandra
Kopā šajās 4 nedēļās esmu nometusi 5kg.☺Kopsavilkums:Esmu ļoti priecīga, ka šķirstot Facebook lapu uzdūros uz Inetas aicinājumu “Nomest lieko februārī”! Protams, nenoliegšu, ka nedaudz skepse stāvēja blakus, vai tas strādā…, bez fiziskām aktivitātēm, jo tā ir lieta kuru zināju, dažādu kaulu veselības dēļ(iegūtās strādājot fiziski smagu darbu) ne veikšu, vienvārdsakot, nesportošu! Bet, liels bija mans pārsteigums…, tas strādā✌Nemaz jau nerunājot, par garšīgajām un sātīgajām receptēm, kuras šad, tad pat ne apēdu…, fiziski nevarēju, jo lielas😅Vienkārši sakot- ideāli pieredze🤗Protams, esmu ju grupiņā “Tievējam kopā”.  Liels paldies tev Ineta par šo tevis ieguldīto darbu!!!

Kristīne
Ineta, receptes ir fantastiskas!!! 🤩 Tiešām viss garšīgi un badā nu galīgi nav jāmirst 😎 Mana problēma ir vairāk psiholiģiska. Bet ļoti centīšos ar trešo reizi sevi iedrošināt uz pareizajām sliedēm! Paldies par atbalstu!

Ramona
Mans vislielākais prieks pēc šīm  4 nedēļām ir par to, kas notiek iekšā, jo asins analīžu rādītāji ir labākie, kādi bijuši pēdējo 5 gadu laikā. Holesterīns, cukurs, insulīna rezistence ir ne tikai krietni samazinājušies, bet vairs nav pat tuvu augšējai normas robežai (un jāatzīstas, ka šī mēneša laikā bija 2 pasākumi, kuros atkāpos no sastādītās ēdienkartes un saprāta robežās ēdu to, kas tika piedāvāts pasākumos).

Ļoti iepriecināja tas, ka ēdienreizes bija daudzveidīgas un pats ēdiens garšīgs un sulīgs, nebija klasiskās vārītās vistas filejas ar griķiem, ne brīdi nebija arī izsalkuma sajūtas, jo porcijas bija lielas. Iepazinos ar liesajiem sieriem, mazkaloriju majonēzi, veselīgajiem pudiņiem u.tml. produktiem, kas tagad ieņēmuši goda vietu ledusskapī.

Iepriekš tika mēģinātas dažādas diētas un klasiski tās beidzās ar “noraušanos” vairāku dienu, pat nedēļu garumā, kā rezultātā, protams, svars nāca ar uzviju un katra nākamā reize bija arvien grūtāka, svars vienkārši nenāca nost pat ēdot minimumu.

Neesmu nometusi ļoti daudz,bet pa šīm projekta nedēļām viduklī ir nost 4 cm! Un prieks, ir par to,  ka svars vispār ir iekustējies, jo pēc iepriekšējiem svara zaudēšanas mēģinājumiem, svars vairs nenāca nost vispār. Šādā lēnā garā turpināšu un ticu, ka šovasar pludmalē vairs nevajadzēs ievilkt vēderu.

Paldies, Ineta, ka dalījies ar savu pieredzi un ieteikumiem, palīdzēji ar produktu izvēli, sastādīji n-tās ēdienkartes, kā arī paldies grupas dalībniecēm par skaistajām recepšu bildēm un dalīšanos!

Es ceru, ka šī reize tiešām būs tā īstā un pēdējā mums visām, lai mums izdodas! 🌷

Pirms 4 mēnešiem saistībā ar insulīna rezistenci man tika ieteikta intervālu badošanās un keto. Kādu laiku izturēju, bet bija pamatīgs izmisums un jautājums, vai tiešām tagad visu dzīvi ir šādi jādzīvo, biju nikna, izsalkusi, sāpēja galva un tajās 1-2 atļautajās ēdienreizēs apēdu milzu porciju, pēc tam bija tikai slikti.

Ir lieliski apzināties, ka man tā nav jādzīvo un es varu būt paēdusi un veselīga 😊

Ināra
Ļoti priecājos, ka pieteicos šajā izaicinājumā, jo… ir nākušas klāt daudz gardas receptes, nav jautājumi, ko šodien ēdīsim – ir receptes ar daudz jauniem produktu atklājumiem, ko pirms tam nebiju iegādājusies, viss aprēķināts, ir vajadzīgs tikai laiks un gatavošanas prieks.🥰 Un ķermeņa aprises pozitīvi mainījušās, vēders mazliet sarāvies un pašsajūta uzlabojusies, nav arī vēlmes pēc saldumiem. Un, protams, lielais + visam, ka ēdot kārtīgas ēdienreizes nāk nost arī kg.

Paldies liels, Ineta, par gardajām receptēm, ieteikumiem un lielo uzņēmību organizēt šādus kolosālus izaicinājumus! 🌺🌺🌺🤗Visām dāmām novēlu tik uz priekšu, lai viss izdodas!

Vineta
Svars zudums nav liels, bet tas ir tikai cipars. Paldies, Ineta! Ir izdevies sakārtot ēdienkarti 🙂 Sakārtota ēdienkarte kopā ar treniņiem tikai pēc 4 nedēļām jau ir devušas skaistākas, stingrākas ķermeņa aprises, attiecīgi vaļīgāku apģērbu 🤗. Paldies🌹

Agita
Pavisam esmu nometusi 5,7 kg svara! 😇 Ineta, paldies par saudzīgo pavasara ,,grūdienu”! Par to, ka vairs nekārojas saldumi un vairs nav vajadzības pārēsties lai justis paēdusi! Atā, meitenes! Ceru, ka nākamajā pavasarī atkal varēsim patievēt, ja ziemā būsim uzvedušās nesaprātīgi.

Vija
Kopā nometu 4.6kg. Paldies Inetai. Tālāk turpināšu pati. Paldies par atbalstu, par zināšanām.🤗Lai Jums visām jauks pavasaris🌷🌷

Agnese
Domājams būtu vairāk bet sanāca paslimot un vēl galvassāpes, līdz ar to jebkas fizisks izkrita teju 2 ned. 🫣bet Ir nost 2.5 cm visur-par ko prieks 😂 Protams turpināšu, vairs jau nemaz apstāties negribas!

Modris
Man prieks, ka  sāku vairāk čekot Kcal  un piedomā,t ko iepriekš ēdu un,  ko tagad, saprotot ka 1 edienreizē apēdu dienas Kcal normu! . Tas ir ļooti forši,  ka jūs Ineta piedāvājat šādus izaicinājumus! 👏 Tas sakārto domāšanu!

Dace
Paldies, Ineta par jaunu ēdienu ienešanu manā un ģimenes ēdienkartē! ❤ Esmu apņēmusies ēst ēdienus kas priecē manu organismu! Paldies pārējiem par iedvesmu un dalīšanos ar pieredzi! 🌷🌷🌷

Līga
Kopā esmu pazaudējusi  -5 kg!  Jāturpina, 4 nedēļu laiks ir par maz, lai iegūtās zināšanas un ikdienas ieradumi nostiprinātos uz palikšanu. Starta materiāls, ko iedevāt ir milzīgs, un pamatots no uzturzinātnes viedokļa! Paldies! Turpināšu!

Irina
Kopā mīnus -4.1 kg🥳 Paldies Ineta,  kā atklāji man jaunu pasauli, kur var ēst garšīgi un zaudēt kg!❤ Noteikti turpināšu!

Dina
Svara zudums nav liels, bet viduklī ir -4 cm,gurnos -1 cm! 😊 Secinājums – cītīgi sportojot,svars nekrīt,kā gribētos!😂 Tik un tā turpināšu trenētie. Vai man vajadzētu pamainīt programmu,vai varu turpināt Tevis doto? Paldies,Ineta,ka Tu mums esi! 😉

Kristīne
Labrīt! Šorīt 99.9. Pilnīgi neticas atkal uz svariem redzēt divciparu skaitli!!! Liels paldies, Ineta!!! 😇 Ļoti priecājos, ka atkal spēju saņemties pievērsties SEV! Kopā nomesti 4.1 kg. Kā man gāja? Viegli gāja… kā parasti pirmajos 3 mēnešos mierīgi varu ieturēties, negrēkot un visu darīt perfekti… Ēdienkarte ir garšīga, vienkārša pagatavošanā un neprasa lielus ieguldījumus! Viss izstrādāts līdz ideālam!!! Tikai un vienīgi labi vārdi Inetai par ieguldīto darbu! 🤗 Pa visām 4 nedēļām kopā nogrēkoju tikai ar 1 kūkas gabalu, toties pabojāja optimismu kārtējās migrēnu lēkmes ar kaudzēm pretsāpju tabletēm… (kas noteikti nenāk par labu svaram), kā arī pāris nedēļas atpakaļ man ir ielikta hormonālā spirāle – ceru, ka uz svaru tas turpmāk neiespaidos, bet, diagnozes dēļ, tas bija jādara… Centīšos, centīšos un centīšos!!! Mana galvenā apņemšanās ir tupināt ilgāk par 3 mēnešiem 💪 Lai mums visām izdodas!!! 🫶

Līga
Kopā projekta laikā -3,4 kg. Pieturoties pie sagatavotās ēdienkartes nebija vajadzības “našķoties”. Projekta laikā sāku ēst brokastis, ko gadiem mēģināju bet nesanāca 😏. Iepazītas dažādas jaunas veselīgas receptes un garšas.

Sākumā, kamēr ieiet ritmā un kā dzīvesveids, veselīgas maltītes prasa (prasīja) daudz laika, pacietības, apņemšanās (vismaz man) – produktu izvēle, iegāde, daudz jāgatavo, utt., bet ar katru ned.bija vieglāk. Šeit Visu Cieņu māmiņām, jaunām māmiņām, kuras visus ikdienas pienākumus spēj apvienot ar šādu projektu.

Brīvdienās mēģināju sastādīt sev ēdienkarti šajai ned., ievērojot kcal, OH, OB, T daudzumus pēc iepriekšējām ēdienkartēm, patērētais laiks ~3h 😕! Nespēju pat iedomāties cik liela ir Ineta Jūsu pacietība, sastādot n-tās ēdienkartes…

Paldies Inetai par Milzīgo ieguldīto darbu info apkopošanai, skaidrošanai, par receptēm, ēdienkartēm.

Visām saulainu pavasari, turpināt iet uz izvirzīto mērķi, un to sasniedzot – saglabāt!  🫶

Dagnija
Man vislielakais ieguvums bija galvenas vadlinijas uzturam un kopiga darbošanās (iknedēlas atskaite noteikti palidz). Un noteikti ari pa kadai receptei paliks mana edienkarte👍

Kopuma jutos labi un apmierinata ar rezultatu (noteikti vel turpinasu savā stilā, lai sasniegtu vel minusaa kadus 2-3kg).

Paldies!🙏☀

Karīna
Milzīgs paldies par šo Pieredzi❣ Zināšanām❣ Atbalstu❣ Gardajām receptēm❣

Vineta
Galvenais, ka pie Inetas nav jābadojas – ir ēdiena dažādība un biežas ēdienreizes, kas man patīk 👌.

Aiva
Inetiņ, laša zupa bija brīnišķīga. Tās porcijas apmērs mani pārsteidza. Vai man vienīgajai ir grūtības tik daudz apēst? Zinu ka var dalīt vairākās daļās, taču ikdiena īsti to nepieļauj. Nesūdzos- superīgs izaicinājums. Ceru ka arī Jums meitenes ir daudz atklājumi, tāpat kā man. Šodien pie vakariņu galda savai ģimenei uzdevu jautājumu- Kas garšojis vislabāk šonedēļ? Atbildes bija dažādas, taču katram kaut kas atradies, par ko bija pārsteigti. Paldies Ineta!😉

Ināra
Paldies lnetai par ātri pagatavojamām receptēm🥰ja būtu uzsākusi pirmajā dienā un dzērusi ūdeni pietiekoši droši rezultāts būtu citādāks. Tā kā turpinām ar lielu sparu. Pretim pavasarim🧚‍♂️🧚‍♂️🧚‍♂️

Kitija
Receptes ir ļoti gardas un manām garšu kārpiņām daudz jauninājumu ☀️🫶 Pašai prieks!

Eva
Iepriekš nevarēju bez šokolādes. Tagad uzēdu, bet ja godīgi-neprasās. Mainās arī garšas izjūta.

Ramona
Ir forši, ka ir gatava ēdienkarte un viss jau ir saplānots. Iespēju robežās pārtiku pasūtu, vismaz šajās pirmajās nedēļās, lai nekārdinātu sevi veikalā, ejot gar plauktiem. Pirms 2 mēnešiem dabūju “aukstu dušu”, savos 32 gados pavisam nejauši atklājot paaugstinātu cukuru un insulīna rezistenci. Mēneša laikā pati krietni vien samazināju gan glikozes līmeni, gan insulīnu un tagad ar Inetas un Jūsu visu palīdzību ceļu turpinu, ir ļoti forši, ka ir šāda grupa, kas dalās un palīdz!

Līga
Uzsākot šo arī, pats grūtākais bija atrast pareizos produktus pēc receptēm/saraksta 🙈, ieplānot laiku gatavošanai. Atklājums – pilngraudu auzu pārslas!  Ļoti gardu pankūku un picas pamatni var uzcept,  ceru ka beidzot būšu iemācījusies ēst brokastis, lai mierīgi var sagaidīt pusdienas bez našķiem 😊. Ar ūdens dzeršanu vēl jāpiestrādā, ir dienas kad nemani un nepieciešamais daudzums izdzerts, ir kad neiet tik raiti.
Liels paldies Inetai par šādu projektu, ieguldīto darbu un grupai, kas viennozīmīgi ir liels atbalsts 🙌

Kitija
Receptes iekritušas manā ēdienkartē bezgala gardas. Ja ir kaut kas jauns, tad ar lielu interesi gatavoju un ēdu! 😀 Vīrs pat atzinis par garšīgu esam! Mana lielākā problēma laikam ir mana nepraktika iepērkoties.. es neparēķinu produktus līdzi un tad sanāk,ka kaut kas nav..bet nu domāju ar laiku pieradīšu. ..man nav bada sajūta nevienu mirkli.

Pa šo laiku esmu izturējusi 3 pārbaudījumus un godam atturējusies..grūtāk ir brīvdienās.. gribās vīnu iemalkot un aukstu kolu iedzert, bet..nepadodos! Pati brīnos par sevi..vēl tik fiziskais jāliek klāt un būs labi ❤️

Sandra
Paldies par gardajām receptītēm! Jūtos kā septītajās debesīs…, viegla, apmierināta un pats galvenais paēdusi!!! 🤗Liels paldies vēlreiz!

Dina
Ar Inetas receptēm atveras garšu kārpiņas! Beidzot var baudīt ēdienu un vienlaicīgi tievēt!

Kitija
Esmu mīnus 3 kg,  bet esmu ieguvusi jaunus mīļākos ēdienus, kurus turpinu lietot ikdienā. Esmu iemācījusies ēst turku zirņus, kuskusu un brokoli. Mana atziņa ir ievērot ikdienā ēdienu receptes, kuras ir ātras, ērtas un gardas.  Mīļš paldies ❤

Ineta
Esmu ļoti apmierināta!!! 🙂Esmu ieguvusi veselu sarakstu ar produktiem, kas jau vismaz 2 nedēļu garumā atrodas mana ledusskapja plauktos. Lielākā daļa no receptēm ir nonākušas manas ģimenes ikdienas ēdienkartē. Ļoti, ļoti centīšos iet šo savu sapņu ceļu regulāri strādājot ar sevi😊 Mīļš , mīļš paldies Inetai par ieguldīto darbu, pacietību , atbalstu🥰💕💕.Lai mums visām jauks , darbīgs pavasaris, lai izdodas iecerētais!!!