Jolanta
Es  3 kopā būšanas mēnešos esmu zaudējusi tieši 12 kg, kādam varbūt tas ir maz, bet priekš manīm tas ir ļoti daudz, tā svēru pirms gadiem varbūt 15,un skapī jau ir atrodamas M izmēra drēbes. Varu veikalā jau nopirkt drēbes ,kas patīk,nevis pirkt tikkai tàpēc,kas der.

Un nododod analīzes rādītāji cukuram un holesterīnam ir stipri mazāki,tādat esmu uz pareizā ceļa sakārtojot savu veselību,kas nav mazsvarīgi.

Es arī medzu pa retam norauties un zinu,ka otrdienā   nebūšu par to priecīga,bet man visvairāk prasās tomāti želejā🤭,tad izēdu to burciņu,tad ir miers ilgam laikam😊Jubilejās sēžot pie galda ,ielieku kautko bišķīti,bet vairàk ēdu dārzeņus,bet bez tradicionàlajām ķiploku,majonēzes mērcītēm,zinu kur jau ir mazāk kalorijas un cik tie ēdieni(rosoli,siera salāti un siļķes kažokā un ttl.) ir barojoši un es nevaru tos ēst.Un dzeru ļoti daudz ūdeni.

No alkohola esmu atteikusies pilnībā, zinot cik arī tur ir kalorijas.

Saldumi nekad nav prasījušies,šos 3 mēnešus neesmu apēdusi nevienu saldumu.

Mani glābj mani ēdieni,kas parasti ir vairàkām dienām,lai nebūtu badā un neķertu,kas pa rokai.

Vīram ar dèlu gatavoju atsevišķi,gaļas  un ttl.Un man pat negribas tos ēdienus ko kādreiz ēdu,mēģinu mazàk lietot eļļu un sautēt ko vien iespējams,vairàk izmantoju cepeškrāsni,lai ir mazàk taukvielu.

Jà un kas mani sen nav redzējuši sauc mani par malacīti🤭🤣,ka esmu saņēmusies, un tà turpināt.

Bet te man Liels Paldies jāsaka Inetai, par receptēm, par padomiem, cenšos visu ņemt vērā un ievērot.

Un ka Feisbukā man pagadījās šis projekta piedàvàjums,īstajā brīdī.

Un tā varētu rakstīt un rakstīt.

Jānis
Jūsu uztura plāns pagaidām  ir nopietnākais no visiem, ko līdz šim esmu redzējis.
Liels paldies!

Labdien, Ineta!
Es visus Jūsu publicētos rakstus (uzsūcu kā sūklītis). Man interesē viss kas saistīts ar mazkaloriju ēdieniem. Ar saldajiem gan esmu uz Jūs. 3 mēnešu laikā pareizi cenšoties ēst esmu nometusi 15 kg. Bet bija šausmas, ak šausmas – 137kg. Tagad-122kg.jūtos apņēmības pilna tā turpināt un vēl tikt vaļā no kg. Agrāk nekādas diētas neesmu mēğinājusi jo saprotu, ka tas man nav vajadzīgs.Tikai un vienīgi ar pareizu uzturu esmu tiktāl nonākusi.

Jūsu receptes ir vienkāršas un garšīgas.Paldies.🙂
Ar cieņu Dace

Paldies par receptēm! Gribu pagatavot Jūsu šokolādes keksiņus. Izskatās vienkārši un gardi. Arī raksts par elpošanu lika aizdomāties.

Paldies, un jauku dienu.🙂 Dace