Vineta
No izaicinājuma sākuma  – 6.5 kg. Esmu priecīga un pilnā apņēmībā turpināt ! ;)  Pa šo mēnesi dzīve ir kardināli mainījusies… Esmu pilnībā atteikusies no tik sirdij tuvajiem saldumiem, aizvietojot tos ar Inetas lapas receptēm un man, fanātiskajam saldummīlim , ar tiem pilnīgi pietiek!  Plus cakotas tik daudz citas receptes, atrasti mīļākie ēdieni un vēl tik daudz- esmu atsākusi iet uz zāli, vingrot ar treneri, iet uz solāriju un pilnīgi niez nagi doties uz veici pēc jaunām džīnām, jo vecās jau krīt nost! Un kompānijā arī dēlam, jau -5 kg nost un “mammu, ko tu garšīgu gatavosi” arī neļauj atslābt �
Lolita
Projekta ietvaros ieguvu ĻOTI daudz VĒRTĪGAS informācijas. Liels paldies INETAI par projektu kā tādu, par dalīšanos ar savām zināšanām, par pacietību, par ieguldīto laiku u.tt., un protams visiem grupiņas dalībniekiem par dalīšanos ar savu pieredzi, par palīdzību turēties “virs ūdens”,🏊🏻‍♂️ neiegrimstot kaloriju pārpilnībā. 🙈

Baiba
Bet nu, nesaprotu, jej bogu, kā var tā rīt un tā notievēt !

Iveta
Paldies par Tavàm zinàšanàm @Ineta Rijniece ! �Un milzîgs Paldies superîgajàm meitenèm, kuras padalijàs ar mani ar šo izaicinàjumu, Intai & Annai! ❤️❤️

Linda
Mana atskaite-es jūtos fantastiski un esmu tiiiik ļoti priecīga, ka ielecu šai vilcienā pēdējā brīdī, tas ir svētdienas pašā vakarā, pirms pirmdienas starta un pavisam nejauši � Kopā pa mēnesi -6,1 kg un tas viss ēdot 4x dienā vismaz (visbiežāk man tomēr sanāca pat 1 uzkodu izlaist). Arī grēkoju, tajā skaitā ar alkoholu, bet nu-rezultāts tik un tā ļoooti priecē un jau esmu pamatgrupiņā un noteikti turpināšu, šonedēļ atkārtoju šo pašu ēdienkarti. Man visgrūtākā bija 3 nedēļa, svars arī īsti nekritās (300 gr pa nedēļu tik), pagāštrešdien vispār likās, ka organisms ir apstājies.  Bet tad-nākamajā dienā pilnīgi šķita, ka organisms ir “apmetis” apli un svars tāaaa sāka ripot-rezultātā pa nedēļu -2,4 kg � Par ēst gatavošanu esmu starā un mana galvenā atziņa-IR JĀĒD, NEDRĪKST izlaist tās ēdienreizes. Vismaz mana vielmaiņa, šķiet, ka tā labāk funkcionē. Ā, sportot gan neesmu vēl atsākusi, bet noteikti drīz !  Paldies, @Ineta Rijniece!!! Un paldies, Meitenes, un daži Kungi, kas mums te ir :), par lielisko grupiņu un komunikāciju � Tik uz priekšu, neatslābstam �

Linda
Es arî ar visu jūtos ļoti apmierināta un, kas galvenais-jūtos paēdusi! Lielākoties gan līdz šim sanāk izlaist vienu no uzkodām, jo tiešām visa ir gana.

Diāna
Kopumā pa 4 nedēļām – 5,7kg , superrr!

Diāna
Ja godīgi, pati šokā! Šodien beidzot tiešām priecīgs noskaņojums un gribas dejot visu laiku . Gribu izteikt MILZĪGU PALDIES @Ineta Rijniecepar ieguldīto darbu, par informāciju ❤️ Teikšu godīgi, ka lielas cerības neliku, lai, ja, kas nebūtu vilšanās, bet esmu tik priecīga, ka šeit nonācu un esmu ieguvusi ne tikai brīnišķīgu, šokējoši labu rezultātu, bet arī ļoti daudz informācijas un tik ļoti @Ineta Rijniece rezonē daudzas lietas ko stāsti . Un protams tas atbalsts no visiem mūsu čatiņā tāda forša mums kompānija ☺️. Es redzu tikai ieguvumus, ka ir tāda kopējā grupiņa, un tāpēc es turpinu pamatgrupiņā, tas dod papildus motivāciju!

Marita
Patiesībā šonedēļ bija stabili nost 1 kg. Bet maz gulēts, redzu nelielu šķidruma aizturi. Rakstīšu to, ko šorīt redzu uz svariem.Patiesībā ir mīnus 3 kg 4 nedēļu laikā. Man bija lēnā tievēšana, jo neko negribu atpakaļ. Turpināšu pamatgrupā vēl ilgi:) Man patika šī grupiņa. Pilnīgi citāda, kā tā, kurā biju es pirms pāris gadiem… Likās tāda draudzīga atmosfēra.

Paldies Inetai! Nu svars atkal ir iekustināts uz lejupslīdi, turpināšu gatavot Tavus ēdienus no 4 nedēļu ēdienkartes, no bloga, jo tur viss izrēķināts. Noraušanās man tādas lielas nebija, bet sapratu vienu lietu: ja es apēdu visu, kas paredzēts, organisms ir mierīgs, bet tad, kad izlaidu pusdienas un vakariņās apēdu ko citu no atļautā saraksta, kaut kāds algoritms nobruka un sākās liela vēlme pēc saldumiem, pēc kaut kā sāļa graužama un t.t. Un tā es darīju nedēļā(būšu godīga), kad man bija 2x dienā kuskuss ta ar tunci un zirņiem, ta ar kukurūzu.

Tagad salikšu no visiem ēdieniem to, kas man garšo, jo tā man labāk tievējas:) Plus būs pavasara darbi pagalmā, un marta beigās, kad man ir  dzimšanas  dienā, ceru sev uzdāvināt vēl pāris mīnus kg:) Lai visām izdodas sasniegt mērķus! Veselību! Un paldies Ineta! Man bija sajūta, ka pēc kāda laika atkal biju mājās!

Madara
Kopā pa visām nedēļām -4.3. Pirmās divas nedēļas cīnījos ar sevi, jo pirms śī projekta ēdu ļoti nepilnvērtīgi un neveselīgi, kas lielākoties arī bija mērķis pieteikties, lai sakārtotu dienas plānu ar pareizām maltītēm. Šobrīd esmu ļoti tuvu savam mërķa svaram, bet ne tik daudz kilogrami priecē kā ķermeņa izmaiņas gan ārēji redzamais, gan arī veselība uzlabojusies.  Mīļš paldies, Ineta par to, ko Tu dari !

Līga
Man uzradusies baigā apņēmība, ka svars un mani tauki mani nekomandēs un tamdēļ nezaudēšau apņēmibu. ES viņiem parādīšu!

Dace
Kopumā pa 4 nedēļām – 3,7 kg. Pēc sajūtām jūtos lieliski, pāris dienas atpakaļ vēl domāju, ka vispār saldumu neprasās, lai arī esmu saldummīlis, pēdējās dienas gan emocijas staigā, līdz ar to arī gribās apēst kaut ko ne pārāk veselīgu, bet apēdu paredzēto un pietiek arī ar to. Raksturīgākā šī projekta sajūt laikam ir “Vai tiešām atkal jāēd?”. Jā, daudzos brīžos likās, ka pat par daudz jāēd, it sevišķi, kad brokastis ir sanākušas vēlāk un attiecīgi arī pārējās ēdienreizes un tad 7os vakarā saproti, ka vēl ir uzkoda un vakariņas, bet ēst vel negribās, jo pusdienas bija gana sātīgas. Lai sasniegtu mērķi, protams, ir vēl ko darīt, tādēļ dalību turpinu patstāvīgajā grupiņā. Paldies @Ineta Rijniece par tās sajūtas atgūšanu, ka svaru var zaudēt arī daudz ēdot!

Baiba
Man sāk pazust “mīlas rokturīši”!  Esmu neaprakstāmi sajūsmināta!!!!!!

Inga
Esot šajā grupā, vēlreiz un vēlreiz es esmu sapratusi uz visiem 100%, nu nekas tāpat nenotiek. Un, lai tauciņi kustu, ir pie jāstrādā, vizualizēt vien nepalīdzēs un uzēst 3 snikerīšus tajā laikā.  Lai būtu kur gribu ir jāstrādā, ir jāgatavo ir jāsver. Visu trenažieru  zālē nepaveiksi, ir jāsāk tomēr ar būšanu virtuvē. Un gatavošana vairākām dienām – kā man tas patika šajā grupiņā!!!

Agrita
Inetiņ, Tava programma ir vienkārši lieliska. Es pēdējā nedēļā absolūti nesekoju ēdienkartei un nevingroju absolūta laika trūkuma dēļ. Bet, jebkurā gadījumā, vadījos tikai no Tevis ieteiktajiem produktiem. Esmu atradusi savus kārumus, kad uznāk lielā vēlme pēc saldumiem( proteīna batoniņi un proteīna biezpiena krēmi). Kvinojas salāti ar pupiņām vēljoprojām ir mans mīļākais ēdiens.

Es esmu bezgala pateicīga, ka ņēmi mani zem sava spārna un iedevi tik daudz zināšanu.

Linda
Es arī gribu teik Inetiņai  MILZĪGU paldies, receptes un programma un arī šī grupiņa ir lieliskas!!! Es VIENNOZĪMĪGI turpināšu!

Vija
No 1.-mās līdz 4.-ajai otrdienai esmu kļuvusi par 3,3 kg vieglāka, bet ne vieglprātīgāka! Man ļoti patika būt te!!!
Svarīgākie ieguvumi:
– ir audzis spēks pateikt “nē” dažādiem neveselīgiem kārdinājumiem;
– esmu sākusi mācīties sevi disciplinēt ar 5 ēdienreizēm (nepārtrauktās našķošanās vietā);
– esmu iepazinusi dažādus veselīgus produktus, kuriem iepriekš pat nepievērsu uzmanību;
– superīgās RECEPTES!!!
Inga
Paldies, Tev Inetiņ. Ir atvērušās acis jaunām (un ļoti garšīgām ) lietām. Mēs abi ar vīru esam ,, uzsēdušies” uz Tavām receptēm. Ir ļoti, ļoti garšīgi. Un tāpēc-šis nav īss brīdis,kad dzīvojam pareizāk,bet šis ir un būs ilgtermiņa pasākums,jo mums abiem patīk. Mūsu sadarbība tiešsaistē ar Tevi vēl paturpināsies,bet Tava sekotāja būšu ilgstoši !

Māra
Arī pateicoties šim projektam sapratu, kā var ēst normāli, garšīgi un nebūt badā. Man gan nav iespaidīgs zudums par šo mēnesi , tikai 2,5 kg bet no janvāra kopā  -9 kg. Palēnām, pamazām dodos uz mērķi. Ļoti patika Inetas atbalsts, receptes. Ar sportu pagaidām uz jūs. Jāmēģina ieplānot laiks bet nu .. kā lai pasaka diezgan nereāli

Vineta
Nu, beidzooot, ir   jau  atgūts vecais pagājušā gada zemākais svars un, nu var uzrotīt rokas ceļā uz mazo mērķi!

Līga
Visu šo laiku kā šūpolēs dēļ visādiem stresiem, bet – paldies liels par to pamatiņu, ko sāku uztaustīt. No paša sākuma ņemot, mans lielākais s sasniegums, ka neesmu pieaugusi tik daudz, cik baidījos. Paldies❤️

Baiba
Man neiet viegli un rezultāts ne tik, cik gribētos, bet pati arī vainīga, jo gan jau varētu iespringt vairāk. Dzīvojam ārpus pilsētas un tad iepirkšanās nedaudz savādāka kā Rīgā, kad uz tuvējo veikalu var aiziet pēc kaut kā, kas aptrūcies. Tas ietekmē arī gatavošanu. Otra bremze- bērns, kam īsti šīs receptes neiet pie sirds, tad jāgatvo viņai vēl kaut kas paralēli vai rodas nobīde receptē. Vīram gan ļoti pozitīvs rezultāts –5 kg. Mums visiecienītākās tortilljas ar omleti, kā arī Inetas korejas burkāni. Kopumā esam iemācījušies daudzus produktus aizvietot ar liesākiem un veselīgākiem, kas manuprāt ir galvenais solis uz turpmāku progresu!

Sabine
Mans rādītājs ir vīrs, kad notievēju, tad dibens paliek mazāks un vīrs sāk mani saukt par spicdirsīti .  Nu jau sācis !  Tātad esmu uz pareizā ceļa!

Sandra
Esmu iemācījusies domāt par cal un veselīgu ēdienu, domāt ko ēdīšu rīt brokastīs, pusdienās un vakariņās, nevis to, kas pa rokai. Kopā -3,7 kg! Domāju, ka tas ir labs rezultāts 1 mēnesim. Plānoju turpināt iesākto, gan bez grupiņas. Lai mums visām izdodas!

Ita
Reāli sanāk 4 nedēļās zaudēti  4 kg. Esmu priecīga. Protams, bikses atkal lielākoties der un nespiež. Tuvākais plāns vēl mēnesi turpināt ar esošajām iestrādnēm un tad pievienoties pamatgraupai, vai, ja garlaicīgi paliks agrāk, tad agrāk.

Jolantaa
Pagājušo nedēļu gan sanāca viena bada diena, jo bija jāveic daži veselības izmeklējumi, bet esmu priecīga par rezultātu, sirsnīgs paldies Ineta, paldies arī superīgajai grupiņai, čata ziņām, ko ik vakaru lasu, kā grāmatu. Arī pārējie ģimenes locekļi sāk dzīvot veselīgāk.

Aija
No izaicinājuma sākuma -2,3 kg. Ja negrēkotu droši vien būtu vairāk mīnusā. Jūtos lieliski, apņēmības pilna turpināt iesākto. Pa šo mēnesi esmu sapratusi cik garšīgi un sātīgi var veselīgi ēst un tievēt, milzīgs paldies Tev Inetiņ!!!  Pēdējo nedēļu arī vīrs grib iesaistīties, kad gatavoju tik labi smaržo “uztaisi vairāk lai man ar pietiek”.

Linda
Tas bija  tik forši un man tāaaa patīk  darboties virtuvē!  Iepriekš vienmēr domāju (vai aizbildinājos), ka nav tam laika!  Muļķības!! Tagad var paspēt gan virtuvē darboties, gan 8 h darbā, gan māju savākt!  Nu, vienīgais, līdz sportam gan vel netieku

Lolita
Projekta ietvaros ieguvu ĻOTI daudz VĒRTĪGAS  informācijas. Liels paldies INETAI par projektu kā tādu, par dalīšanos ar savām zināšanām, par pacietību, par ieguldīto laiku u.tt., un protams visiem grupiņas dalībniekiem par dalīšanos ar savu pieredzi, par palīdzību turēties “virs  ūdens”, neiegrimstot kaloriju pārpilnībā.

Marita
Paldies! Jūtos tievāka un vieglāka, kaut šķiet, nu kas tad tur, tikai 3 kg. Bet tiešām iet prom. Un ies vēl.

Sabīne
Gribas iemācīties lai mierīgi varētu turpināt. Šis bija viens no iemesliem kāpēc es šurp nācu. Jo man patika, ka Ineta pateica, ka neder visiem viena recepte. Tieši manas domas. Jo atteikties no kārdinājuma es esmu iemācijusies un pirms kaut ko bāžu mutē, ļoti padomāju. Pat  dzimšanas dienā. Bet pētot receptes īsti skaidrībā nav par to balansu, lai varu pati taisīt dienas ēdienkarti.

Linda
Un es esmu novērojusi, ka man tā ēst taisīšana arī palīdz kontrolēt to emocionālo ēšanu. Bet nu es pirms tam nebiju nekāds dižais ēst taisītājs, līdz ar ko man šis viss šobrīd ir ļoti aizraujoši. Ja ir vakars, kad viss nākamajai dienai ir jausataisīts, pilnīgi vai jūtu vilšanos, ka nav nekas jātaisa. Jā, un svarīgi ir ar dzīvot ar apziņu, ka VAR jau visu, principā viss ir atļauts, ne tikai tvaicēta vista! Kontrolēti gan, bet ēst var visu. Un tas ir svarīgi. Vismaz man.

Ilze
Prieks par cilvēkiem kas par savu lietu deg! Un tur jau viss aizrauj domāju pats process ,sports, ķermeņa kults , mērķi … utt . Un domāju ka Inetai ir arī vislielākā dāvana darbs sakrīt ar sirdslietu

Lolita
Šodien apkopoju to, kas šinīs 4 nedēļās garšoja no gatavotā- taizemiešu karijs, lavaša rulete ar augļiem un ogām, dārzeņu sautējums ar vistas fileju un kuskusu, salāti ar avokado un turku zirņiem, salāti ar Ķīnas kāpostu un tunci; burkānu, žāvētu augļu kekss; banānu-dateļu—kakao keksiņi; auzu pārslu pankūka ar krēmsieru un tomātu. Ne visi bija manā ēdienkartē, bet gribējās pagaršot kaut ko, kas likās saistošs.

Anna
Projekta laikā esmu zaudējusi 1kg, neraugoties uz to, ka biju komandējumā četras dienas, kurās ēdu tiešām ko un cik vēlējos + divi itāļu restorāna apmeklējumi tepat Rīgā.  Līdz ar to ar rezultātu esmu vairāk kā apmierināta. Pateicos @Ineta Rijniece!!! Ļoooooti centīšos pieturēties pie iegūtajām zināšanām un iemaņām, kā arī pašlaik esmu apņēmības pilna pieteikties aprīļa grupiņai, lai tās nostabilizētu! Lai visiem forša diena un svars krītas veselīgi, viegli un garšīgi! Izdošanos, meitenes!

Baiba
Sēžu, ēdu tortīti un priecājos par mēneša laikā zaudētiem – 4kg.  Esmu izteikta gaļēdāja un saldummīle un šīs četras nedēļas parādīja, ka sātīgi, garšīgi un saldi ēdot ir iespējams likvidēt “mīlas rokturīšus” un citas problēmzonas. Nezināju, ka atsakoties no mazāk vērtīgiem produktiem,  ir iespējams tik ļoti palielināt savu enerģiju. Šis ir tikai mans tievēšsnas ceļa sākums. Paldies Inetai par iedrošināšanu ĒST!

Lolita
Man šajās 4 nedēļas viss bija jauns! Nekad dzīvē nebiju pievērsuši uzmanību ēdiena kalorijām, un kur nu vēl tās skaitījusi! Īstenībā, nu nevajadzēja jau arī. Svars apmierināja, ja kāds liekāks kilo uzradās, drusku pabadojos un bija OK, bet… Gadiem ritot piezagās arī klimakss un negaidot mainījās  vielmaiņa. Pēkšņi sapratu, ka “esmu iebridu auzās” ļoti īsā laika periodā (dažos mēnešos) ķermenis uzpūtās kā balons ar liekiem (vairāk kā 10 kg) Sāka nepatikt savs augums, vēl pavisam nesen pirktas drēbes vairs nevarēju uzvilkt mugurā… Pamēģināju diētu, ar kuru agrāk metu lieko nost, šķīros no dažiem kilogramiem. Ko darīt ar pārējo “uzkrājumu”?  Risinājums atrada mani, nevis es viņu. Ko šodien varu pateikt par 4 Inetas Rijnieces vadībā aizritējušajām nedēļām. Ieguvumi:1) ir saņemta vērtīga informācija, balstoties uz kuru sapratu, kas ir jāņem vērā veidojot ēdienkarti; 2) no savas ēdienkartes “aizguvu” dažus ēdienus, kurus gatavojšu sev arī turpmāk; 3)šķīros no 3.2 kg; 4)uzzināju, ka ar savām iepriekšējām diētām vairāk kaitēju savam ķermenim, darot tam pāri; 5) ieguvu atbildes uz jautājumiem, kas priekš manis bija svarīgi; 6) sāku pirkt tādus veselīgus produktus, pat tādus, ko nekad agrāk nebiju izmantojusi; 7) 4 nedēļu garumā uzturējos superīgā čalojošā kompānijā, kurā katrs atsevišķi un visi kopā virzījāmies uz vienu mērķi. Vai bija kaut kādi mīnusi? 1)būtu bijis kolosāli, ja sastādītāja ēdienkartei uz nedēļu būtu apkopoti produkti, kas jāiegādājas, tas atvieglotu pa veikaliem skriešanas procesu; 2)žēl bija produktu, kas līdz galam netika izlietoti, bet nākamajā reizē, kad tie bija nepieciešami, bija jāiegādājas citi, jo šie vairs nebija svaigi. Būtu bijis izcili, ja stādītajās ēdienkartēs būtu pielīpēta arī šī niansīte. Sirsnīgs paldies INETAI par sniegtajām zināšanām, par vadību! Iesaku!!!

Inese
Kopā – 3,2 kg!  Man patika dalība, daudz noderīgu info. Tā kā man ir svarīgi saņemt gatavas receptes, tad šis pasākums man der… Baigi gribas kādu gardu kūciņu uztaisīt.. Tikai nezinu, kādu… Varbūt meitenēm ir ieteikums no izmēģinātajām?

Lolita

Man šajās 4 nedēļas viss bija jauns! Nekad dzīvē nebiju pievērsuši uzmanību ēdiena kalorijām, un kur nu vēl tās skaitījusi! Īstenībā, nu nevajadzēja jau arī. Svars apmierināja, ja kāds liekāks kilo uzradās, drusku pabadojos un bija OK, bet… Gadiem ritot piezagās arī klimakss un negaidot mainījās  vielmaiņa. Pēkšņi sapratu, ka “esmu iebridu auzās” ļoti īsā laika periodā (dažos mēnešos) ķermenis uzpūtās kā balons ar liekiem (vairāk kā 10 kg) Sāka nepatikt savs augums, vēl pavisam nesen pirktas drēbes vairs nevarēju uzvilkt mugurā… Pamēģināju diētu, ar kuru agrāk metu lieko nost, šķīros no dažiem kilogramiem. Ko darīt ar pārējo “uzkrājumu”?  Risinājums atrada mani, nevis es viņu. Ko šodien varu pateikt par 4 Inetas Rijnieces vadībā aizritējušajām nedēļām. Ieguvumi:1) ir saņemta vērtīga informācija, balstoties uz kuru sapratu, kas ir jāņem vērā veidojot ēdienkarti; 2) no savas ēdienkartes “aizguvu” dažus ēdienus, kurus gatavojšu sev arī turpmāk; 3)šķīros no 3.2 kg; 4)uzzināju, ka ar savām iepriekšējām diētām vairāk kaitēju savam ķermenim, darot tam pāri; 5) ieguvu atbildes uz jautājumiem, kas priekš manis bija svarīgi; 6) sāku pirkt tādus veselīgus produktus, pat tādus, ko nekad agrāk nebiju izmantojusi; 7)4 nedēļu garumā uzturējos superīgā čalojošā kompānijā, kurā katrs atsevišķi un visi kopā virzījāmies uz vienu mērķi. Vai bija kaut kādi mīnusi? 1)būtu bijis kolosāli, ja sastādītāja ēdienkartei uz nedēļu būtu apkopoti produkti, kas jāiegādājas, tas atvieglotu pa veikaliem skriešanas procesu; 2)žēl bija produktu, kas līdz galam netika izlietoti, bet nākamajā reizē, kad tie bija nepieciešami, bija jāiegādājas citi, jo šie vairs nebija svaigi. Būtu bijis izcili, ja stādītajās ēdienkartēs būtu pielīpēta arī šī niansīte. Sirsnīgs paldies INETAI par sniegtajām zināšanām, par vadību! Iesaku!!!

Evita
Paldies, Inetiņ, par darbu, ko mūsos ieguldīji!  Mans mērķis bija lēnā tievēšana ar 2kg mēnesī, projektā esmu pazaudējusi 2,7kg, super viss strādā!  Neskatoties uz to ka 1/2 projektu dzīvoju tikai uz pareizo uzturu, trešajā nedēļā sanāca sākt iet uz sporta zāli, sākumā gan tikai 2x nedēļā, bet plāni un mērķi ir… Kad būšu iepazinusies ar trenažieriem, kā tehniski pareizi viss jādara, lai strādātu vajadzīgie muskuļi un iztiktu bez traumām, vienu dienu iešu viena uz zāli bez trenera. Man viss lielākā cīņa bija – Kinder olas, lai neapbēdinātu dēliņu. Viņam tik laba sirsniņa, ka vienmēr dalās šokolādē ar mammu… Sākumā sanāca izvairieties, bet tad mazais rakaris saprata, ka nav kaut kas,sāka  stāvēt klāt un tik:” apēdi? Vai apēdi?” tas bija mans grēks, ēdienkartē. Ēdieni garšīgi, vīrs ar jau ar vienu zobu sāk iekārot atseviskus edienus. Esmu nolēmusi sevi izaicināt, un pamēģināt pati par sevi turpināt,ja nesanāks, tad uzmeklēšu Inetu. Tikai to labāko par šīm 4 nedēļām un noteikti ieteikšu Inetu, ja kāds man jautās. Patika, ka nav bada sajūtas, ka reizēm apēst visu nebija iespējams, bet kg zūd , lieliski, ko gan vēl vairāk var vēlēties. Paldies visiem cīņu biedriem par kompāniju, un lai viss iecerētais izdodas!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kāpēc pirmajās nedēļās aiziet mīnusā kg, bet trešajā tikai grami?

 

par šo es jau jums esmu rakstījusi paša sākumā: ka pirmie kg nokrīt: tie nav tauki. Tas ir pārsvarā liekais ūdens, zarnu saturs. Katrs apēstais grams ogļhidrātu organismā aiztur 3-4 g ūdens.Pirms tam jūs ēdāt tos (OH) daudz…Uzsākot “diētu” – jūs tos sāciet ēst mazāk. Tādēļ, arī no organisma aizplūst liekais ūdens… Tīri taukus zaudēt nedēļā var ne vairāk kā 300 g , maksimums 1 kg. Padomājiet pašas: 1kg tauku ir 9000 kcal. Jums nedēļā jāieekonomē 9000 kcal…

Nu, skatamies: jūs  dienā PIRMS diētas apēdāt, vidēji, teiksim  2000 kcal….tagad 1500 kcal. (-500 kcal deficīts tas jau ir diezgan daudz).  Dienā  ekonomējiet 500 kcal, tātad nedēļā tās ir  -3500 kcal….Lai zaudētu kg tauku Jums jāsadedzina vēl 6500 kcal….Viens  1 h treniņš vidēji patērēs 300-500 kcal….Nedēļā, ja ir 3 treniņi, tad tās ir +1500 kcal…Kopā 5000 kcal….a jums vajag -9000 kcal…Pat,  ja, jūs  trenētos 7 dienas nedēļā (kas ir neprāts) un tērētu tās  500 kcal treniņā = tās ir zaudētas kcal:  3500 kcal ar uzturu  +3500 kcal  ar sporti =  tikai 7000 kcal…. ���Nu, smagi tas -1kg nāk..Piekritīsiet? ��� Uzņemt ir tiiik viegli….���‍♀️