Luīze
Liels paldies par šo izaicinājumu, ļoti labi parādīja kā pareizi ēst un no kā ir jāatsakās vispār. Biju ļoti izbrīnīta, kad uzzināju, ka drīkst lietot vairākus produktus, ko es agrāk no savas dzīves svītroju ārā, ja ievēroju kādu diētu.

Arī ļoti liels izbrīns bija tas, ka man bija jāuzņem tik daudz kcal dienā, godīgi teikšu, nevienā no dienām neapēdu visu, ko vajadzēja, max 3/5 ēdienreizēm.

No pirmās nedēļas jau variēju ar produktiem, sapratu kas garšo, kas nē, ko gribās, ko nē. Pēdējā nedēļā jau vispār nesekoju līdzi atsūtītai ēdienkartei, bet izveidoju sev savu.

Visa mēneša garumā neesmu ne reizi norāvusies, līdz ar to kopējais rezultāts  –6, 8kg🥳🥳🥳🥳🥳🥳

 Kristīne
Paldies, Ineta par gardajām receptēm, man kā sēņu neēdājai vienkārši dievīgs liekas, Tavs sautējums ar šampinjoniem, klāt rīsi un kefīrs, riktīga ņamma!!!  😇

Inga
Šīs četras nedēļas paskrēja ļoti ātri. Kopā pa šo laiku nonākuši -5 kg, pašai pat neticas. Liels paldies, Ineta, par foršām receptēm un ievadīšanu pareizajā virzienā. Mēneša laikā pamēģināju daudz ko jaunu ēdienu pasaulē, ko arī turpināšu iekļaut gan savā, gan pārējo ģimenes locekļu ēdienkartē.

Padomājot, kā es ēdu pirms tam, lai gan domāju ka veselīgi, saprotu, kāpēc svars tik spītīgi turējās.

Es tiešām iesaku šo projektu, kā labu un veselīgu veidu kā zaudēt lieko un iemācīties veselīgi un gardi paēst. 🤭

Paldies par foršo pieredzi. Lai superīgs Jaunais gads 🥳💐

Sandra
Ziemassvētki ņēma virsroku un ievilka smaržu un garšu pasaulē 😂 Paldies par iespēju piedalīties 4 nedēļu izaicinājumā, kura laikā ļoti garšīgi ēdu, ievērojami uzlaboju pašsajūtu un guvu prieku par zaudētajiem kilogramiem!!! Man patika gan receptes, gan iespēja uzdot jautājumus un saņemt atbildes, kā arī foršā grupiņa ! Paldies, noteikti turpināšu! Laimīgu, veselīgu un prieka pilnu visiem Jauno gadu ! 🤗

Andželika
Jā! Šis laiks patiešām ir aizskrējis vēja spārniem. Milzīgs PALDIES Ineta, par iedvesmu, receptēm un vispār šo pareizo ēšanu. Es pa šīm projekta nedēļām esmu nometusi 4,8 kg. Forši, bet man ar to nepietiek, zinu kā ir justies pavisam labi, bet līdz tam vēl ir kur iet. Man bija interesanti gatavot , kas ar vien vairāk sāk iepatikties, kā piemērs piparkūkas, kuras gatavoju no mīklas(pirmo reizi)(Inetas receptes) .Sen zināju, ka man vajag savādāk ēst, nu es šo skolu sāku apgūt!!!! Fantastiski! Es turpinu, līdz būšu tikusi vaļā vēl no 7 kg. Saprotu, ka tagad tas ies lēnāk, bet labi!!! Vēlreiz liels PALDIES🙏💙💜🤍💜💙

Liāna
Es arī saku lielu paldies Inetai.  Es neatceros kad vēl tik kārtīgi ievēroju ēdienreizes un iztiku bez boksera porcijām. Un, protams, ka ir arī ļoti gardi.

Dzintra
Sarucis vēders, rokas, nav piepampuma sajūtas, mazāk pūšas vēders.

Krista
Katrā ziņā fakts ir tāds, ka šorīt brīvi jūtos savos šaurajos džinsos 🥳😀 Kopumā pazuduši 4,9 kg. Vēl vismaz no 10 kg jāatbrīvojas, tāpēc turpinu arī janvāra izaicinājumā. Viss patīk, viss garšo, un viss izdodas!!! Un galvenais, bez stresa un bada. Paldies Ineta!

Evija
Paldies Ineta, projekts ļoti labs, tikai decembra mēnesis, kad to uzsākt, priekš manis laikam jau nebija tas labākais laiks, diemžēl… Ir grūti paskaidrot radiem, draugiem, kolēģiem, kāpēc neiedzeru vīnu, kāpēc neapēdu kūku… Nu nekas, sākšu atkal visu no sākuma, jo instrukcija jau man ir!  😊 Lai visiem laimīgs Jaunais gads! 🥰

Liāna
Šis bija labs pasākums, tādēļ turpināšu arī janvārī. Priecājoties par citiem gribas arī pašai mobilizēties. Ja no apkārtmēriem pazūd 4cm, tas ir jūtami!  No brīža,  kad sāku izmantot piedāvāto ēdienkarti ir pazuduši -3,8kg. Man vakaros vēlu vairs negribas knakstīties pie ledusskapja un tas arī ietekmē svara izmaiņas. Paldies Inetai un visiem par jaukajām tērzēšanām šeit! Lai visiem jauks un svētīts Jaunais gadiņš!

Ligita
Decemberis ir smags laiks pirms Ziemassvētkiem visādi našķi un visu gribas ..disciplīna mazliet klibo Mman sanāk katru vakaru ir vēlās Vakariņas ēdu ap 22.00 un tad ap 00.00 dodos gulēt . Bet ņemot vērā, ka kopā zaudēti gandrīz 3 kg nu, nemaz nav slikti … Janvāris jau ieies ritmā un domāju, ka būs labi rezultāti visiem.

Māra
Paldies, Ineta. Sagatavotās ēdienkartes ir ļoti precīzi sarēķinātas, ja pie tām pieturas, svars 100% krītas, un, galvenais, ka nav bada sajūtas un vakaros neprasās “kaut ko garšīgu”.  Paldies, Ineta, tavs projekts ir patiešām derīgs, lai veicas Tev un mums visiem- sekotājiem!

Baiba
Man protams gribējās labāku rezultātu, bet es arī  ļoti labi apzinājos, ka šis ir svētku mēnesis un ne visiem kārdinājumiem es varēšu pretoties. Šī nav ātrā diēta, kur ātri var nomest un tik pat ātri dabūt atpakaļ. Tam visam jau esmu izgājusi cauri vairākkārt. Tādēļ priecājos, ka biju šajā projektā, sapratu, ka svaru varu zaudēt nebadojoties, ēdot garšīgus ēdienus. Noteikti turpināšu tālāk! Sirsnīgs paldies Inetai par receptēm, par padomiem un par to, ka vienmēr bijāt mums sasniedzama. 🤗❤️ Lai visiem laimīgs, veiksmīgs un galvenokārt veselīgs Jaunais gads! 🎄

Evija
Šo Izaicinājumu atradu pavisam nejauši, meklēju netā kūkas recepti, un izleca reklāmiņa, ka var pieteikties Decembra grupai. Palasīju info un tas mani uzrunāja! ☺️ Esmu izmēģinājusi daudzas diētas…un tādā veidā “šūpojot” savu svaru esmu iedzīvojusies lielā ciparā diemžēl. Esmu sapratusi, ka grauzt tikai salātlapas un zaļumus visu atlikušo mūžu nevēlos, gribu iemācīties gatavot garšīgi un veselīgi, un domāju, ka šī ir īstā vieta tam. Man patīk, ka ēdienkarte nav sagatavota visiem viena, bet ir ņemtas vērā katra fiziskie dati, un nianses, ko katrs no mums par sevi ir norādījis.

Agnese
Zināju, ka decembrī būs grūti uzsākt šo izaicinājumu, bet negribēju to atlikt uz jauno gadu un priecājos, ka tā nedarīju, kaut vai 1 kg, bet tomēr nost un jau tagad.😃 Kopumā  esmu tikai ieguvēja no šī projekta, ir receptes, kas patiesi bija vienkāršas un garšīgas, tad šīs ēdienreizes jāsakārto man atbilstošā secībā. Paldies Ineta, es noteikti nepadodos, bet apņēmīgi turpinu iesākto, uz tikšanos pavasarī.

Daina

Kopumā ir -3,2 kg kopš  projekta sākuma. Paldies par receptēm! Pirmo nedēļu biju ļoti disciplinēta, taisīju pat pusnaktī ēdienu nākamajai dienai, ko ņemt līdzi. Tad drusku sāku variēt. Produkti nekādi pāri nepaliek, jo mājinieki visu noēd 🤭. Ziemassvētkos apēdās arī piparkūkas, končas utml. Bet Ziemassvētku rezultāts man parādīsies pēc nedēļas divām.. Galvenās izmaiņas, ko esmu veikusi, esmu atsākusi vairāk kustēties, kā arī esmu atteikusies (vai stipri samazinājusi) savā ēdienkartē “parastās” siermaizes un riekstus. Šonedēļ atkal ēdu pēc pirmās nedēļas receptēm. 👍 Laimīgu Jauno gadu! Un lai izdodas!

Daiga
Kopumā es saprotu, ka varēju iegūt daudz daudz labāku rezultātu, bet decembra izaicinājums, klas iekrita svētki laikā, tomēr nebija man pa spēkam. Bet dalība bija ļoti motivējoša, noteikti turpināšu 💪 Ēst gatavošana arī man bija lielākais klupšanas akmenis, sevišķi brokastīs, kad jāsamenedžē 3bērni, bet centos pa rokai atstāt kādu ātro recepti. Nu, piemēram, to pašu tortiliju ar svaigo sieru un dārzeņiem. Varbūt tādiem sliņķiem kā es varētu būt vēl kāda fiksā recepte pieejama. 🙂 Bet tā viss ļoti patika, ja jau otro reizi esmu šeit !👍 Paldies, Ineta, par daudzveidības ienešanu manā ēdienkartē un garšīgiem ēdieniem, kurus var ēst un vājēt 🤩 Lai visiem izdodas sasniegt iecerēto!

Ramona
Kopumā zaudēti -4,5kg. Starts iedots, plānoju turpināt 😉 Man viss ļoti patika, taču arī kā citiem Ziemassvētku gardumi mani pievarēja.🤪

Sarmīte
Pa šīm 4 nedēļām man -2kg. Nav daudz, bet turpināšu iesākto un ceru, ka izdosies vēl atbrīvoties no kādiem kg. Man patiešām viss ļoti patika, un nekādu grūtību nebija. Patika, ka ēdienkartēs bija ieliktas saites uz receptēm. Gatavoju daudz ko tādu, ko iepriekš nebiju gatavojusi. Paldies, Ineta, par receptēm! Lai visiem izdodās iecerētais!

Ligita
Visi baigie malači…rezultāts tāpat ir visām un visiem labs! Janvāris būs jauns gads jaunas iespējas un mazāk izaicinājuma izsisties no Inetas ēdienkartes…domāju labāki rezultāti vel priekšā…man klupšanas akmens ir manas vakariņas , jo darbu beidzu pēc LV laika 23.00. Bet tāpat super laiks kopā!  🥂 Un es vel paturpināšu disciplīnēties  pie Inetas 😁 arī Janvarī!

KristaKkopējais nomestais –3,2 kg. Zinu, ka varēju labāk, bet Ziemassvētki ir Ziemassvētki!! Ja nebūtu šī izaicinājuma, 100% būtu tikai lieli + pēc šiem svētkiem!!🌲🎁 Tā, ka kopumā pat ir ļoti labi!!! Noteikti turpināšu saviem spēkiem, jo mērķis vēl nav sasniegts! Mīļš paldies, Tev, Ineta!!

Jolanta
Visu šo 4 nedēļu laikā – 2 kg, kas uz manu mazo svaru ir super!! Un tā kā mani ne tik ļoti satrauc liekais svars, bet tieši, kur tas uzkrājās(viss uz vēdera un gluži kā grūtniecei)… Tad šobrīd ļoti labi to sajūtu, ka bikses brīvi var aiztaisīt un pat kleitu sev  varēju nopirkt.. (jo citādi augšā 36, apakšā jau gandrīz 42 izmērs vēdera dēļ jāmeklē).. Un šajos Ziemassvētkos – laukos pie radiņiem…neviens neapvaicājās vai gaidāms ģimenes pieaugums:=)… Paldies, Ineta, ka iemācīji tik vieglā un saprotamā veidā saprast, ka ēst var garšīgi arī veselīgi un var arī reizēm panašķoties, bet pamatikdienai jābūt sabalansētai. Tas, kas man šinī izaicinājumā vēl pietrūka,tas ir regulārs sports (pastaigas ar suni nerēķinot), bet ir Jaunā gada apņemšanās sarakstā👍👍👍👍ja būs vēl tas, tad ticu, ka ideālo formu iegūt izdosies………

Daiga
Tas, ka Inetas metode strādā un ir draudzīga organismam, šaubu nav.  Man Inetas receptes šķiet superīgas, pašsajūta ievērojot ieteikumus bija lieliska. Novēlu sev stingri noturēties pie Inetas sastādītā 4 nedēļu plāna🌞un mums visiem sportisku un veselīgu jauno gadu 🎄