Jau pavisam drīz metīsim nost biezās jakas un mēteļus, jo pavasaris jau tepat, tepat. Skopi, bet neatlaidīgi tas deklarē jau savu klātbūtni. Vai Tu jau esi sācis gatavoties vasaras sezonai? Ja vēl kavējies,  nevari saņemties – zini es Tev palīdzēšu!  Nedomā  ilgi, piesakies un rezervē sev vietiņu jau šodien  APRĪĻA   mēneša svara samazināšanas projektam “Nomet lieko”,  kurš sāksies jau 03.04.2023 un ilgs 4 darbīgas nedēļas līdz pat 02.05.2023! 

Notici sev un Tu redzēsi, ka patiešām TAS IR IESPĒJAMS iespējams, un viss VAR MAINĪTIES! :)  Tā būs lieliska iespēja viena mēneša laikā REĀLI samazināt savu svaru par 4 līdz 8 kg!  Un tas viss bez badošanās, stresa un sevis mocīšanas. Piesakies, nešaubies un nenožēlosi.

Maksa par projektu  45 Euro par 4 garšīgām un vērtīgām nedēļām! !!!

!!! BET! Ja nedzīvo Latvijā, maksa par projektu būs  60 Euro par 4 garšīgām un vērtīgām nedēļām , UN ĻOTI lūdzu, lūdzu piesakies jau laicīgi, jo tā būs “īpašā”  ēdienkarte un tās sastādīšana man prasa  ilgāku laiku.

ATCERIES!!! TEV PAŠAM NEKAS NEBŪS JĀSKAITA UN JĀRĒĶINA: viss jau būs sarēķināts un sagatavots.

Ēdienkartes KATRAM dalībniekam tiek aprēķinātas individuāli un tās būs sagatavotas tieši TEV pamatojoties uz Tavu vecumu, augumu, svaru, fiziskajām aktivitātēm, svara zaudēšanas mērķa un iespēju robežās ņemot vērā arī Tavas uztura īpatnības. Nebūs visiem vienādas vienādas ( copy-paste) ēdienkartes!

 Diemžēl, projekts nederēs, ja uzturā nelieto olas un piena produktus!!! 

ATSAUKSMES, KOMENTĀRUS, VEIKSMES STĀSTUS no iepriekšējiem izaicinājumiem vari izlasīt šeit: https://www.edunsporto.lv/?cat=61 Un mūsu lieliskos VEIKSMES STĀSTUS lasi šeit: https://www.edunsporto.lv/?cat=12

KĀ PIETEIKTIES UN KĀ VISS NOTIKS? 

 • Uzraksti man uz edunsporto@ inbox.lv  pieteikuma vēstuli norādot savu:
  * Vārdu, uzvārdu (rēķina izrakstīšanai)
  * Vecumu, augumu, svaru
  * Telefona numuru (ar kuru pievienoties watsap grupai)
  * Valsts, pilsēta, kurā dzīvo
  * Mini produktus, kurus nevari vai negribētu lietot uzturā (ja tādi ir).
  (Ja esi no citas valsts-tad būs vajadzīga informācija par produktiem, ar kuriem varam aizstāt vietējos produktus)
  *Kādas ir attiecības ar saldumiem:
  ** ēdu – garšo
  ** ēdu -ļoti garšo
  ** ēdu – bet reti
  ** vispār negaršo un neprasās
  * Savas šībrīža fiziskās aktivitātes (cik x  nedēļā, kādas un, cik intensīvas tās ir)
  * Svara samazināšanu vēlies: * strauju”(25-30% kcal deficīts)  vai *pakāpenisku”(15-20% kcal deficīts)?
  un nosūti atbildes uz šiem  jautājumiem man uz e-pastu: edunsporto@inbox.lv, ar norādi “Nomet lieko”!
 • Es Tev uz e-pastu nosūtīšu  rēķinu apmaksai, un, ja būs nepieciešams papildus jautājumus;
 • 3 DIENAS pirms projekta sākuma, kas parasti ir piektdiena, Tev tiks nosūtīta ēdienkarte pirmajai nedēļai un visa nepieciešamā papildus informācija.
 • Tātad, atceries, ka Tev pašam nekas, nekur nebūs jārēķina – Tev būs jau gatava, sabalansēta ēdienkarte. Un atvērta slēgtā watsap grupiņa.
 • Pēc katras nedēļas, otrdienās no rītiem  Tu nosvērsies un watsapa kopējā grupiņā atsūtīsi man savus jaunos svara rādījumus.
 • Katras nedēļas beigās es  nosūtīšu ēdienkarti nākamajai nedēļai.

Papildus visa izaicinājuma  laikā,  garantēti 1 (vienas) dienas laikā, Tu saņemsi manu atbalstu: atbildes uz visiem saviem jautājumiem, kas saistīti ar ēdienkarti un svara samazināšanu. (WhatsUp grupā vai uz e-pastu).

!!! Bet atceries lūdzu, un izvērtē, vai Tev tas der: jo šis ir grupas projekts, un Tev būs noteikti vismaz, ja ne aktīvi jāpiedalās, bet būs tomēr jābūt grupiņā. Ja Tevi tas traucē, neder – ir risinājums: nekautrējies, piesakies INDIVIDUĀLAI ĒDIENKARTEI,   un tievē patstāvīgi. https://www.edunsporto.lv/?p=5270 

! Būs nepieciešami virtuves svariņi.

Dalībnieku skaits ierobežots, tādēļ, piesakāmies laicīgi!