Ir palicis mazliet vairak kā mēnesis līdz gada skaistākajiem svētkiem! Tu vari paspēt un sagaidīt svētkus savā labākajā formā! Piesakies, ja cīnies ar lieko svaru un redzēsi, ka tas nav nemaz tik grūti!  NOMET LIEKO –  nedomā ilgi,  piesakies un rezervē sev vietiņu jau laicīgi DECEMBRA  mēneša svara samazināšanas projektam “Nomet lieko”,  kurš sāksies 28.11.2022 un ilgs 4 darbīgas nedēļas līdz pat 27.12.2022! 

Notici sev un Tu redzēsi, ka viss VAR MAINĪTIES! :)  Tā būs lieliska iespēja viena mēneša laikā REĀLI samazināt savu svaru par 4 līdz 8 kg!  Un tas viss bez badošanās, stresa un sevis mocīšanas. Piesakies, nešaubies un nenožēlosi.

!!! UN! Ja nedzīvo Latvijā, vai esi ar “īpašām” prasībām ēdienkartei, tad, gan  lūdzu, lūdzu piesakies jau laicīgi, jo tā būs “īpašā”  ēdienkarte un tās sastādīšana man prasīs  ilgāku laiku.

!!!  Un maksa par projektu šajā gadījumā būs 15 Euro nedēļā, 60 Euro par 4 garšīgām un vērtīgām nedēļām! 

ATCERIES!!! TEV PAŠAM NEKAS NEBŪS JĀSKAITA UN JĀRĒĶINA: viss jau būs sarēķināts un sagatavots tieši TEV pamatojoties uz Tavu vecumu, augumu, svaru, svara zaudēšanas mērķa un iespēju robežās ņemot vērā arī Tavas uztura īpatnības. (visiem dalībniekiem nav vienādas copy-paste ēdienkartes, tās tiek pielāgotas katram no dalībniekiem).

ATSAUKSMES, KOMENTĀRUS, VEIKSMES STĀSTUS no iepriekšējiem izaicinājumiem vari izlasīt šeit: https://www.edunsporto.lv/?cat=61 Un mūsu lieliskos VEIKSMES STĀSTUS lasi šeit: https://www.edunsporto.lv/?cat=12

KĀ PIETEIKTIES UN KĀ VISS NOTIKS? 

 • Uzraksti man uz edunsporto@ inbox.lv  pieteikuma vēstuli norādot savu:
  * Vārdu, uzvārdu (rēķina izrakstīšanai)
  * Vecumu, augumu, svaru
  * Telefona numuru (ar kuru pievienoties watsap grupai)
  * Valsts, pilsēta, kurā dzīvo
  * Mini produktus, kurus nevari vai negribētu lietot uzturā (ja tādi ir. Piena produkiti ēdienkartēs gan būs)
  (Ja esi no citas valsts-tad būs vajadzīga informācija par produktiem, ar kuriem varam aizstāt vietējos produktus)
  *Kādas ir attiecības ar saldumiem:
  ** ēdu – garšo
  ** ēdu -ļoti garšo
  ** ēdu – bet reti
  ** vispār negaršo un neprasās
  * Savas šībrīža fiziskās aktivitātes (cik x  nedēļā, kādas un, cik intensīvas tās ir)
  * Svara samazināšanu vēlies: * strauju”(25-30% kcal deficīts)  vai *pakāpenisku”(15-20% kcal deficīts)?
  un nosūti atbildes uz šiem  jautājumiem man uz e-pastu: edunsporto@inbox.lv, ar norādi “Nomet lieko”!
 • Es Tev uz e-pastu nosūtīšu  rēķinu apmaksai, un, ja būs nepieciešams papildus jautājumus;
 • 3 DIENAS pirms projekta sākuma, 25.11., Tev tiks nosūtīta ēdienkarte pirmajai nedēļai un visa nepieciešamā papildus informācija. Tātad, atceries, ka Tev pašam nekas, nekur nebūs jārēķina – Tev būs jau gatava, sabalansēta ēdienkarte. Un atvērta slēgtā watsap grupiņa.
 • Pēc katras nedēļas, otrdienās no rītiem  Tu nosvērsies un watsapa kopējā grupiņā atsūtīsi man savus jaunos svara rādījumus.
 • Katras nedēļas beigās es  nosūtīšu ēdienkarti nākamajai nedēļai.

Papildus visa izaicinājuma  laikā,  garantēti 1 (vienas) dienas laikā, Tu saņemsi manu atbalstu: atbildes uz visiem saviem jautājumiem, kas saistīti ar ēdienkarti un svara samazināšanu. (WhatsUp grupā vai uz e-pastu).

!!! Bet atceries lūdzu, un izvērtē, vai Tev tas der: jo šis ir grupas projekts, un Tev būs noteikti vismaz, ja ne aktīvi jāpiedalās, bet būs tomēr jābūt grupiņā. Ja Tevi tas traucē, neder – ir risinājums: nekautrējies, piesakies INDIVIDUĀLAI ĒDIENKARTEI,   un tievē patstāvīgi. https://www.edunsporto.lv/?p=5270 

! Būs nepieciešami virtuves svariņi.

Cik tas maksās?  Vēl TIKAI ŠOGAD tie ir tikai 10 Eur –  nedēļā, 40 Euro par 4 garšīgām, vērtīgām nedēļām.

!!! Bet, ja neesi Latvijas iedzīvotājs, maksa par projektu būs 15 Euro nedēļā, 60 Euro par 4 garšīgām un vērtīgām nedēļām 

Dalībnieku skaits ierobežots, tādēļ, piesakāmies laicīgi!