Sveiki mani bijušie, esošie topošie klienti!🥰 Beidzot! Jau no 21.06 atsāku individuālos treniņus sporta klubā “Akropole”.
‼️ Dalos ar informāciju, kuru saņēmu no Lemon vadības:
KURŠ VARĒS NĀKT UZ ZĀLI UN KĀ TIKS IELAISTI KLIENTI?
Uz zāli ir atļauts nākt:
1. Ar Covid negatīvu testu. Tests ir derīgs 48 stundas. Testa veikšana ir bezmaksas līdz 01. augustam. Administratoram Tev būs jāuzrāda izdrukāts tests vai jāparāda tas elektroniski + jāuzrāda Tavs personas apliecinošs dokuments.
2. Covid 19 pārsllimojušie (ja esi bijis pārslimojis pēdējās 180 dienas). Administratoram Tev būs jāuzrāda izdrukāts sertifikāts vai jāuzrāda elektroniski sertifikāts PDF formātā + jāuzrāda Tavs personas apliecinošs dokuments.
3. Ja esi vakcinēts. (14 dienas pēc otrās vakcīnas Moderna, BioNTech Pfizer, 14 dienas pēc vakcīnas Johnson & Johnson, 21 dienu pēc pirmās vakcīnas Oxford AstraZeneca). Administratoram Tev būs jāuzrāda izdrukāts sertifikāts vai jāuzrāda elektroniski sertifikāts PDF formātā + jāuzrāda Tavs personas apliecinošs dokuments.
KLUBA DARBA LAIKS:
I – V 06:30–22:00
VI – VII 09:00–21:00
KĀDA IR DROŠĪBA KLUBOS?
Darbinieki ir vakcinēti, pārslimojuši ar Covid vai veikuši Covid testu, kas ir derīgs 48 stundas.

Kontrolēta klientu ieeja. Tikai 20% klienti no kluba platības var uzturēties klubā. LEMON klubu noslogotībai var sekot līdzi mājaslapā www.lemongym.lv.

Maskas: darbinieki strādā ar sejas maskām, klientiem nākot uz/ejot prom no zāles sejas maska ir jāvalkā. Sportošanas laikā maska nav jāvelk.
Uz katru klientu ir nodrošināti 25 m2.
Trenēšanās ilgums. Klients var pavadit klubā maksimums 90 minūtes.
Ģērbtuves. Ģērbtuvēs var izmantot tikai 25% skapīšus no visiem skapīšiem un uzturēties ģērbtuvē drīkst līdz 15. minūtēm.
Drošs attālums. Trenažieri ir novietoti drošā attālumā, uzlīmes uz grīdas ar droša attāluma ievērošanu. Vairāk informāciju par drošību vari uzzināt šeit!
Trenažieri tiek regulāri dezinficēti, papildus tiek dezinficēti vissvairāk aiztiktās virsmas (rokturi, ieejas vārti u.c.).
Palielināts dezinfekcijas punktu skaits klubos, noteikumi ar informācija un drošības plakāti.
Paaugstināta ventilācijas jauda, biežāka un intensīvāka tīrīšana.
!!! Un lūdzu bez komentāriem no vakcinēšanās pretiniekiem (TIE TIKS DZĒSTI). ŠIS POSTS UZ JUMS NEATTIECAS. Pietaupiet savu enerģiju sporta aktivitātēm. Es vēlos beidzot, pēc pusgada dīkstāves sākt strādāt un apmaksāt savus rēķinus, tādēļ esmu vakcinējusies.
‼️ Par privāto treniņu laikiem lūdzu rakstīt MS.
Uz tikšanos!!! ❤️❤️❤️