Sveiki, draugi! Dienas paliek garākas, naktis īsākas: tas nozīmē, ka pavasarim – BŪT. Un šobrīd ir īstais laiks, lai pieteiktu cīņu saviem liekajiem kg un tiktu no tiem vaļā uz visiem laikiem!
Ir tikai 2 patiesi  iemesli, kādēļ jūs nevariet samazināt savu svaru:
1. jūsu ikdienas ēdienkartē NAV kaloriju deficīts.
2. jūs tikai domājiet, ka esiet kaloriju deficītā, bet patiesība tas nepavisam nav deficīts.

Es patiešām nevēlos nevienu  apvainot ar savu neticību, bet fakts paliek fakts:  fizikas likumi strādā….

Es bieži dzirdu: “esmu jau 100 x mēģinājusi, esmu skaitījusi, jau gadu ēdu tikai 900 kcal, bet svars kā nekust, tā nekust…..”
Ziniet, man jums nepatīkama ziņa:  ja jūs netievējiet esot kaloriju deficītā, tātad jūs tomēr NEESIET kaloriju deficītā. PUNKTS.

Atmetiet visus savus  aizvainojumus, neticību un vienkārši ņemiet un pārbaudiet savu ēdienkarti.

Nevienam nav jānodzīvo dzīve, visu mūžu skaitot kalorijas. Tomēr. Ja jūsu mērķis  PATIEŠĀM IR ATBRĪVOTIES NO LIEKĀ SVARA UZ VISIEM LAIKIEM, būt veseliem un justies labi  – esiet tomēr tik laipni un iemācieties saskaitīt vismaz to, ko apēdiet un izprast ēdiena, ko uzņemiet sastāvu.

Cita ceļa nav.
Vienkārši nav. Un nebūs.

  • esiet godīgi. Ne pret mani, vai kādu citu – pret sevi. Skaitiet visu, ko lieciet mutē. Vismaz pāris mēnešus. Līdz pēdējam kumosiņam. Lai saprastu, cik tad īsti kcal ir vienā maizes šķēlē, vai nevainīgā, melnās šokolādes gabaliņā. Vai, nu, jūs to dariet nopietni, vai smīdiniet apkārtējos par savu nespēju nomest lieko svaru atrunājoties ar neticamu ģenētiku un iedzimtību…..
  • neļaujieties brīvdienās krist “grēkā” un atkāpties no iesāktā neskaitot apēsto. Pat, ja visu nedēļu esiet korekti visu uzskaitījuši – nedēļas nogale, nav iemesls, lai atslābtu. Tādējādi, nodzēšot visu līdz šim paveikto. Jums taču to negribas?
  • neuzlieciet sev pārāk lielus un drastiskus ierobežojumus – tādus, kurus būs  grūti izturēt ilgāku laiku …
    “Nu, viss, es sāku tievēt: tagad 12 nedēļas ēdīšu 900-1000 kcal, atteikšos pilnībā no saldumiem, miltu izstrādājumiem “… Diemžēl, tas ir pats smieklīgi bēdīgākais, ko es dzirdu no cilvēkiem, kuri jau gadiem mokās ar lieko svaru un nespēj notievēt…. Un nedēļu nomocījušies, krīt kārtējā rīšanas lēkmē, pašaizliedzīgi taisnojoties un atrunājoties: nu, es nevaru neko sev padarīt, kā no saites būtu norāvusies un pats nelabais  apsēdis….vājš man tas raksturs…
  • paaugstiniet savu aktivitāti. Jebkurā veidā, jebkuros apstākļos. Jā, sporta klubi ir ciet, bet mēs jau visi labi zinām, ka pastaigas, vingrošanu mājās, kāpšanu uz savu 5, 6 vai 7. stāvā atrodošos dzīvokli,  neviens nav aizliedzis…Un galvenais. Vēlreiz atgādināšu:
  • esiet godīgi pret sevi. Ja reiz esiet nolēmis tievēt, tad ceru, ka tas ir jūsu personisks lēmums, bet nevis skriešana līdzi modei, būt trendā.
  • Ja TIEŠĀM vēlies notievēt, bet nezini, kā sākt, atkal baidies, ka neizdosies,  droši raksti man un piesakies kādam no maniem  Tievēšanas izaicinājumiem “NOMET LIEKO”, kas sākas katra mēneša pirmajā pirmdienā. 
  • Es Tev palīdzēšu iemācīties ēst garšīgi, veselīgi  un neesot badā sazināt lieko svaru. Palīdzēšu saprast, kurus produktus izvēlēties veikalā, kam pievērst uzmanību. Jo mani klienti patiešām tievē ēdot!

Ar mīlestību Ineta