Svētki garām, Covid-19 neatkāpjas, liekie kilgrami klāt… un ir tiiik grūti atkal tikt uz “strīpas”. TU un ES – mēs kopā to varam!  Notici sev un Tu redzēsi, ka viss mainīsies. Šis ir īstais laiks, lai sāktu par to domāt un savestu sevi, savu ķermeni kārtībā!   Ja vēlies  skatoties spogulī smaidīt un priecāties par savu atspulgu, tad šajā ziņā es noteikti varu palīdzēt. Nedomā ilgi un piesakies  Tievēšanas izaicinājumam “Nomet lieko”,  kurš sāksies 01.02.2021 un ilgs 4 darbīgas nedēļas līdz 02.03.2021. Tā būs lieliska iespēja viena mēneša laikā samazināt savu svaru par 4 līdz 6 kg un vairāk!  Un tas viss bez badošanās, stresa un sevis mocīšanas. Piesakies, nešaubies un nenožēlosi.

!!! Un īpaši, ja nedzīvo Latvijā, vai esi ar “īpašām” prasībām ēdienkartei, tad lūdzu, lūdzu piesakies jau laicīgi, jo ēdienkartes sastādīšana ne Latvijā dzīvojošiem, un, “ne klasiski”  ēdošajiem prasa laiku. 

Noturīgs rezultāts  garantēts, ja ievērosi manus norādījumus, iesūtīto ēdienkarti un šī mēneša laikā apgūtos veselīgas ēšanas ieradumus – Tava pašsajūta būtiski uzlabosies un svars neatgriezīsies, bet turpinās samazināties līdz iegūsi savu sapņu svaru/augumu.
TEV NEKAS NEBŪS JĀSKAITA UN JĀRĒĶINA: viss jau būs sarēķināts un sagatavots tieši TEV!
ATSAUKSMES, KOMENTĀRUS, VEIKSMES STĀSTUS no iepriekšējiem izaicinājumiem vari izlasīt šeit: https://www.edunsporto.lv/?cat=61 Un mūsu lieliskos VEIKSMES STĀSTUS lasi šeit: https://www.edunsporto.lv/?cat=12

 • Uzraksti man uz edunsporto@ inbox.lv  pieteikuma vēstuli norādot savu:
  * Vārdu, uzvārdu (rēķina izrakstīšanai)
  * Vecumu, augumu, svaru
  * Telefona numuru (ar kuru pievienoties watsap grupai)
  * Valsts, pilsēta, kurā dzīvo
  * Mini produktus, kurus nevari vai negribētu lietot uzturā (ja tādi ir)
  *Kādas ir attiecības ar saldumiem:
  ** ēdu – garšo
  ** ēdu -ļoti garšo
  ** ēdu – bet reti
  ** vispār negaršo un neprasās
  * Savas šībrīža fiziskās aktivitātes (cik x  nedēļā, kādas un, cik intensīvas tās ir)
  * Svara samazināšanu vēlies: * strauju vai *pakāpenisku?
  un nosūti atbildes uz šiem  jautājumiem man uz e-pastu: edunsporto@inbox.lv, ar norādi “Nomet lieko”
 • Es Tev uz e-pastu nosūtīšu  rēķinu apmaksai, un, ja būs nepieciešams papildus jautājumus;
 • Laikā no 29.01. – 31.01. (protams, pēc rēķina apmaksas) Tev tiks nosūtīta ēdienkarte pirmajai nedēļai un visa nepieciešamā papildus informācija. Tātad, atceries, ka Tev pašam nekas, nekur nebūs jārēķina – Tev būs jau gatava, sabalansēta ēdienkarte.
 • Pēc katras nedēļas, otrdienās no rītiem  Tu nosvērsies un watsapa kopējā grupiņā atsūtīsi man savus jaunos svara rādījumus.
 • Katras nedēļas beigās es  nosūtīšu ēdienkarti nākamajai nedēļai.

Papildus visa izaicinājuma  laikā,  garantēti 1 (vienas) dienas laikā, Tu saņemsi manu atbalstu: atbildes uz visiem saviem jautājumiem, kas saistīti ar ēdienkarti un svara samazināšanu. (WhatsUp grupā vai uz e-pastu).

! Būs nepieciešami virtuves svariņi.

Cik tas maksās?

Tikai 35 Eur – visām 4 nedēļām.

Būs arī atlaides – ja pieteiksies kopā ar vismaz 2 draudzenēm (draugiem) – jums visiem 10% atlaide! 

Dalībnieku skaits ierobežots, tādēļ, piesakāmies laicīgi!