Vinstonam Čērčilam ir kāda laba frāze: “Veiksme – ir spēja celties pēc katras neveiksmes un doties pretī nākamajai, nezaudējot entuziasmu.”
Respektīvi veiksme nozīmē ciest vienu neveiksmi pēc otras, nezaudējot vēlmi sasniegt savu mērķi.

Es domāju, ka piekritīsiet, ka lielākā daļa no mums ar vārdu “veiksme” saprot pavisam ko citu.

Kā pieņemts runāt par veiksmi šodien:

  • Pārdodot mums solījumus, kuri sniegs  mums ātru rezultātu  un bezierunu laimi, pēc kuriem vairs nevajadzēs iespringt un veiksme mūsu ceļā  birs kā no pārpilnības raga līdz pat mūža beigām.
  • Veiksme – tā ir atpazīstamība, nauda, stāvoklis sabiedrībā.
  • Veiksmi pieņemts uzskatīt, kā par mūsu sasniegumu virsotni. It kā veiksmīgi mēs esam vien tad, kad savu darbību rezultātā mēs saņemam kādus labumus, bet nevis pašrealizācija visā dzīves garumā.⠀

Bet ne jau visi vēlas un ne visiem lemts kļūt par kompāniju prezidentiem, kļūt populāriem Tik Tokā vai Youtubē, vai kļūt par līderiem Instagramā.

Atmetot visas tās drazas un izvērtējot  sev patiešām svarīgas lietas, domāju, ka lielākajai daļai cilvēku vajadzīgas pašsaprotams lietas: laba ģimene, uzticami draugi, drošības sajūta. Vajadzīga veselība, lai vecumdienās nekļūtu par nastu vecākiem, kā arī, lai paši vēl spētu palīdzēt saviem vecākiem. Kā minimums, lai spētu kustēties un priecāties baudot šo dzīvi.

Respektīvi – pamatvērtības. Kas prasa saudzīgi attiekties pret tām visas dzīves garumā.

Kāpēc neviens nesaka, ka nodarboties ar savu mīļoto nodarbi, hobiju – ir veiksme? Mīlēt savu darbu – tā ir veiksme! Būt noderīgam cilvēkiem – tā taču ir īsta veiksme!

Jums pašiem jāizlemj, kas īsti  ir, un kas var būt  jūsu veiksme. Un, kad, kad būsiet sapratuši, kas ir tās vērtības, kas ir jūsu mērķis, jūs būs grūti “novest no ceļa”, jo jūs cīnīsieties par savu, ne svešu sapni!

Un grūtākajos brīžos, kad liksies, ka visa pasaule ir pret jums – atcerieties Čērčila vārdus!  Tādēļ, ka veiksme – tā ir jūsu pašrealizācija!

Piecelies, sapurinies un ar smaidu  dodies tālāk! ⠀

Ar mīlestību Ineta