Vēlos jums pastāstīt par trīs efektīvākajiem tauku dedzinātājiem.

✔️ Kaloriju deficīts
Es nepazīstu nevienu cilvēku, kurš nevarētu notievēt ar šo, jau tik seeen zināmo tauku dedzinātāju!
Bet, ja kāds apgalvo, ka viņam  kaloriju deficīts “nestrādā, tad acīmredzot šis cilvēks to vienkārši neprot pareizi izmantot.
Mans ieteikums, ja vēlies notievēt un samazināt savu tauku %: izmanto kaloriju deficītu (10-20%  robežās,  no tā kaloriju daudzuma, kas paredzēts svara uzturēšanai)   un katru dienu! Un jau pēc vienas-divām nedēļām ievērosi, ka tas strādā!

✔️ Intensīvs spēka treniņš
Vēl viens populārs tauku dedzinātājs, kuru diemžēl daudzi arī neprot izmantot, jo tas darbojās “pārī” ar kaloriju deficītu. Tam ir ne tikai taukus dedzinošs efekts, bet tam vēl ir vesela rinda pozitīvu īpašību: tas nodrošina muskuļu hipertrofiju (augšanu), nostiprina kaulus un locītavas, paaugstina jūtību pret insulīnu (aizkuņģa dziedzeris ražo insulīnu, lai ēdienreižu laikā uzņemtā glikoze tiktu aiztransportēta uz šūnām un palīdzētu ražot enerģiju). Veicina veselīgu miegu un uzlabo jūsu garastāvokli un pašsajūtu.
Mans ieteikums: izmantot to 3-4x nedēļā apmēram 1h (un ne tukšā dūšā).

✔️ Neatlaidība
Pats nenovērtētākais no visiem tauku dedzinātājiem!
Pašā jūsu ceļa sākumā neatlaidības loma var likties maznozīmīga. Bet, jo tālāk jūs nokļūsiet no starta sākumposma, jo mazāk jūsu ceļš līdzināsies  lēzeni nolaidenai līknei. Tas jau drīzāk sāk līdzināties “amerikāņu kalniņiem”: līkne iet lejā, tad pēkšņi iestājas plato, vai pat (arī tā var būt!) tā uziet uz augšu. Neizskaidrojami, vaine?
Un tieši šādos brīžos NEATLAIDĪBAS lomu šajā ceļā ir neiespējams nenovērtēt.
Svara samazināšana nav vienmērīga, lejup slīdoša līkne. Kritieni un kāpumi ir neizbēgami.
Un tikai jūsu pašu attieksme pret šo procesu noteiks: vai jūs ceļu turpināsiet uz priekšu vai noiesiet malā.

Pat, ja esiet nomaldījies no šī ceļa, vai kaut kas aizgājis ne tā, kā plānots: pieņemiet to kā faktu: ka tas IR NORMĀLI. Dodiet sev laiku un apbruņojieties ar pacietību.
Mūsu ceļojumā nav obligāti jābūt ideālam. Galvenais – neatlaidīgi, kaut lēnām, bet virzīties uz mērķi. Ticiet – tas nesīs augļus!