Baiba: Sirsnīgs paldies Jums Inetiņ par Jūsu ārkārtīgi laipno,  gaišo personību un izsmeļojošajām atbildēm uz katru jautājumu . Šīs 4 nedēļas paskrēja ļoti ātri un es nebeidzu, joprojām , brīnīties, kā samazinātā  kaloriju daudzumā var ietilpt tik  DAUDZ  garšīga ēdiena un klāt vēl zaudēt svaru! Inetiņ, Jums ir TALANTS  izjust veselīga ēdiena garšu un nianses tā, lai tas  kopā garšotu lieliski! Visas receptes bija  sabalansētas un baudāmas, nekas par maz vai par daudz .  Jūtos kā beidzot atradusi  īstos, veselīgos ēdienus, kas beidzot atbilst manām garšas kārpiņām !

Lai gan zināju, kādi  ir veseligi produkti un kādi nav, jau kādu laiciņu pirms izaicinājuma , man vienmēr sagādājušas milzu grūtības ēdiena dažādošana un kā salikt veselīgo kopā tā, lai  ģimenei pat neienāktu prātā, ka  tie ir veselīgi ēdieni. Bieži sanācis veselīgo  izmest, jo tas ir apnicis  vai vienkārši negribējies  to ēst.  Tas arī ir viens no pašiem lielākajiem ieguvumiem, jo tagad bērniem gatavoju to pašu, ko sev un man nav ‘’jāraujas’’ katram kaut ko savu gatavot.

Vēl man ĻOTI patika Jūsu tievēšanas pieeja, jo tā neizslēdza  svētkus mūsu mīļajiem vai svinamās dienas, atlika tikai paskatīties blogā un uzcept veselīgo kūku jeb kādu citu gardumu, kas dod to sajūtu, ka esmu  našķojusies veselīgi, nevis ‘’norāvusies’’ no ķēdes vai darījusi  ko ”nelegālu”.

Tāpat arī man prieks, ka ar Jūsu iedotajiem ‘’instrumentiem’’ (kalkulatoru, Ēdienkarti) beidzot iemācījos aprēķināt gatava ēdiena uzturvērtību un  kalorijas, kas arī ir vēl viens vērtīgs ieguvums priekš manis. Ieviesās  apskaidrība arī  par to, ko ar ko var aizstāt lai garšotu līdzīgi, vai pat vēl labāk.

Atklāju ka nemaz neesmu tāda saldumu mīle, kāda iepriekš biju, par vakara našķošanos arī viegli  aizmirsu,  jo vienkārši neprasījās. Īpašs prieks, ka bērni arī neprasīja, jo laikam dabūja sāta sajūtu no maniem saldajiem Ēdienkartes vai bloga ēdieniem,kas bija atļauti.   Nevienu reizi veikalā nenopirku gardumus,  jo vienkārši neprasījās , un īpašs prieks, ka bērni arī neprasīja, jo laikam dabūja sāta sajūtu no maniem saldajiem Ēdienkartes vai bloga ēdieniem,kas bija atļauti.

Tāpat man patika, ka man bija un arī  šobrīd ir pārtikas  saraksts un es iepērkos uz pusi mazāk kā iepriekš, tātad arī  ekonomiski.

Un Ēdienkarte  deva tādu kā brīvību prātam, nav jādomā, ko taisīt ēst, iepriekš visu varu sagatavot, kas atbrīvoja no stresa , ko atkal garšīgu, lai pagatavo. Turklāt bija sajūta, ka neesmu apdalīta, vai kā uz vientuļas salas, kāda parasti rodas tievējot, jo zinu ka man paredzētas gan brokastis, gan pusdienas,  gan vakariņas, plus vēl  2 uzkodas, nebija stresa, ka citi ēdīs, bet es  nevaru .

Un pats pats priecīgākais ieguvums  ir tas, ka šo 4 nedēļu laikā jutos lieliski,  kopumā mīnuss 3,6 kg , drēbes kļuvušas vaļīgākas un ķermeņa aprises daudz izteiksmīgākas. Sportojot ir klāt nācis spēks, vieglāk palicis izpildīt spēka vingrojumus un arī skrienot, sķiet kas kājas pašas nes uz priekšu. Īpaši no rītiem jūtos lieliski , spēks un  enerģija ir visu dienu. Paldies Inetiņ, ka Jūs Esat , palīdzējāt un turpinat palīdzēt man izkļūt no manu neveselīgo  ieradumu apļa un mainīt pašsajūtu uz labo pusi. Es ar prieku turpinu un pievienojos tievētāju pamatgrupiņai.
Milzīgs Paldies!
Baiba

Madara: “Šī izaicinājuma vienīgais mīnuss ir kilogrami uz svariem” – šādu frāzi izlasīju kādā no iepriekšējo izaicinājumu atsauksmēm. Varu pilnībā tam piekrist un mani mīnuss 5,1 kg to apstiprina. Pirmajā nedēļā, protams, piezagās šaubas, vai tas viss strādās, jo,  kā gan var ēst tik lielas, garšīgas porcijas, un reizē arī tievēt? “Jā, var!” – pēc nedēļas to apstiprināja svari. Ak, ziniet, ir lieliska sajūta, paiet garām spogulim, priecāties par pirmajiem redzamajiem rezultātiem, uzsmaidīt un piemiegt sev ar aci. Šis mēnesis devis iespēju sakārtot ēdienkarti, mācīties plānot turpmākās ēdienreizes dienu vai pat vairākas dienas uz priekšu, izcept veselīgu maizīti un mazkaloriju kūkas, kā arī lēnām, maziem solīšiem pieradināt visu ģimeni pie veselīgākām maltītēm. Kā saka Ineta: “Turpinām ar iedvesmu!”

Linda: Zaudēti 7,4 kg 4 nedēļās! Par ko ir ļoti liels prieks, neticēju, ka varēšu, ka noturēšos, ka būs tik veiksmīgi. Šis projekts deva gan reālus rezultātus, gan pats galvenais – ticību sev un savam gribasspēkam! Paldies! Turpinam! Lai mēs visi būtu veselīgāki, laimīgāki un skaistāki! Ticu, ka skaistums izglābs pasauli!

Rudīte: Garšīgas un vienkāršas receptes. Arī mājinieki atzina par gardām! 👏😊 Zaudēti pa 4 nedēļām 3,6 kg.

Diāna: Zaudēti 7,5 kg!  Ģimenes ēdienkarte praktiski izmainījusies, jo jaunās receptes🙂 ēdam visi, izņemot 6-gadnieci. Es tak nekad nebiju pirkusi avokado, nezināju cik ērti izmantot tortiljas, iegādājos beidzot blenderi, utt. Saldumu plauktiem veikalā pat virsū negribas skatīties, jūtos paēdusi, pat pieēdusi. Tik ar brokastiņām grūti, bet es jau cenšos. 😉

Ivars: Paldies, Jūs esat iedvesmotāja kā slavenais pavārs Džeimijs Olivers. Gāja labi, pat bez sporta svars samazinājās par 6 kg, pašsajūta mērķtiecīga, ieguvums, ka var ēst savādāk, atrast veselīgākus un daudzpusīgākus produktus. Protams, mājās visi ēdām šos garšīgos, pilnvērtīgos, kuriem var uzticēties, ar aizraujošām garšām, viegli pagatavojamos ēdienus. Vēl tik nav mēģināts kāds saldais našķis, pēc kura varēja iztikt visu mēnesi. Apņēmība turpināt doties pretī savam mērķim veselības un pašsajūtas dēļ .

Evita: Pa šo laiku kopumā -6,1 kg! Sirsnīgs paldies, Ineta, par Tavām pūlēm un brīnišķīgajām receptēm! Mans “atslēgas” vārds “siers”. Kad sāku meklēt palīdzību svara nomešanā, biju pārliecināta, ka pirmais man būs jāizslēdz siers no ēdienkartes. Esmu pateicīga, ka ne viss ir tā, kā šķiet. Neticami, bet svars samazinājies! Tas iedvesmo turpināt! No ēdieniem man vislabāk garšo auzu pankūkas (sātīga!!! un negribas saldumus) visos variantos, hačapuri un karstie tunča salāti. Tā kā šonedēļ svinējām dzimšanas dienu mūsmājās, izcepu aveņu-burkānu kūku (dateļu vietā banāns) Garšīga!!!

Inta: Pa šīm 4 nedēļām zaudēti -5,4 kg.😊 Priecājos par rezultātu, arī mani vairāk kā nedēļu izsita no ritma slimošana, bet eju uz mērķi tālāk. Paldies Inetai par ēdienkarti🤗, kura tiešām ir garda un likās ka jāēd ļoti daudz. Iemācījos kā variēt ar receptēm un sabalansēt ēdienreizes.No čatiņa varēja daudzas lietas pasmelt sev! Mani favorīti ir pikantie vistas salāti, cukini pasta ar avokado un biezpiena plācenīši visādās variācijās.(arī picas🍕) Veiksmi visiem turpmāk!👌😉

Asne: Šīs četras nedēļas pagāja ļoti ātri!! Kopumā ideālas, jo nebija sūdzības par enerģijas trūkumu, ne nogurumu!👍 Likās, ka varu vagonus pat stumt!! 🙃

Līga: Projektā iesaistījos meitas dēļ, bet, nu jau visa ģimene labprāt ēd garšīgos un sātīgos ēdienus!

Una: Liels paldies! Veikala plauktos ieraudzīju līdz šim neredzētus produktus, izrādījās, ka gatavot garšīgi un veselīgi var arī ātri un ar azartu! Super laiks, iespēja un mācība citādam skatījumam uz ēšanas pasauli un ieradumiem! Paldies!

Aija: Kopà -4,3 kg. Paldies par programmu! Viss stràdà ļoti viegli un labi. Man tik problēma, ka emocionāli vīruss izsita no sliedēm, un apzinos, ka noēdu emocijas. Ar to jācīnās!

Iveta: Es esmu ļoti priecīga, ka pieteicos šim izaicinājumam😊 vairākus gadus “briedu”un sekoju Jūsu mājas lapai un receptēm un tikai tagad saņēmos. Zudums 3,4 kg! Īstenībā viss ģeniālais ir vienkāršs, tas attiecas arī uz šo izaicinājumu, viegli sagatavot, viegli ievērot un garšīgi, nekad nejūtos izsalkusi un arī ne pārēdusies😏, lai gan porciju lielums šokēja, nebiju tik daudz ēdusi un sapratu, ka iepriekš ēdu pārāk maz un neuzņēmu to, kas vajadzīgs manam organismam😬visgrūtāk bija pirmā nedēļa un otrās nedēļas pirmās dienas, kad ieraduma pēc gribējās apēst kādu konču vai tml.(vēl notiek cīņa ar ieradumiem😏) vai vēders sāka mazliet streikot, vājums uznāca😬 bet organisms pierada pie jaunā ēšanas režīma un vis OK👌Ir nepieciešams tikai pieturēties pie režīma, gatavot, plānot savas ēdienreizes un rezultāts un prieks neizpaliks 100% 😃👌Pirmās nedēļas  pierod pie plāna un pēc trešās nedēļas jutos viegli un lieliski, mans enerģijas pieplūdums kaitināja manus ģimenes puišus 😁😁😁 Vēl jāpiestrādā pie viņu ēdienkartes😏kas nav viegli😬 PALDIES Ineta🤗 Un noteikti turpinu👌👍

Evita: Paldies Inetiņ par receptēm, gan arī par motivāciju, jo likās ka nevarēšu saņemties un pieturēties pie kaloriju skaitīšanas. Kopā zaudēti 4,9 kg. Nemaz tik grūti nav. Ļoti maz pieturējos pie izrakstītām receptēm , bet kalorijas skaitīju, lai nepārsniedz normu. Paldies ☺

Gundega: Paldies, Ineta, par fantastisko ēdienkarti! Tik daudz gardu recepšu! Tās formāts ir tik praktisks un ērti lietojams, lai arī pats varētu sakombinēt.

Anda: Kopumā  nomesti -2,4 kg. Bet vēl joprojām liekas, ka nomests vairāk, sevišķi vidukļa rajonā. Mans lielākais ieguvums ir mana enerģija un ciešais miegs. Guvu apstiprinājumu arī tam, ka ikdienā diētojoties “pa savam” biju ēdusi par maz un totāli nesabalansēti. Mans džekpots ēdienu ziņā bija Inetas vājība uz sieriem un mellenēm:)

Inga; Mīnus 3,2 kg. Ineta, jebkurā gadījumā, šī programma strādā, ja pie tās pieturas👍 ! Šajā laikā sapratu, ka var lietot mazāk eļļu un ēst maizi bez sviesta un ir ļoti pat ok. Kā arī, neprasās vairs saldie našķi, jo ēdienkarte ir sabalansēta😉! Paldies, Ineta! Vēl neesmu sasniegusi vēlamo, tāpēc domāju turpināt.

Elīna: Es esmu kārtējo reizi pārliecinājusies, ka ēdiens nav ienaidnieks (ir bijuši periodi, kad burtiski baidos apēst jebko, jo likās – jo mazāk apēst- jo labāk! Nav pat jāpaskaidro, ka tā gluži nav! 🤦🏻‍ Paldies Tev par to! 🙏🏻 Attēls spogulī viennozīmīgi ir uzlabojies!

Sigita: Gribētu teikt milzīgu paldies Jums, Inetiņ! ❤ Tās bija burvīgas četras nedēļas. Mīnusā 3, 6 kg. Tagad jūtos daudz enerğiskāka un netaisos padoties – esmu atsākusi arī treniņus ar svariem, jo beidzot pietiek tam spēka. Sejas āda ir noteikti uzlabojusies un bikses sēž jau daudz vaļīgāk! :)  Man noteikti ir papildinājies veselīgo recepšu skaits – dažas šeit ir tik superīgas ņammas, radot sajūtu, ka netiek tievēts! Tagad zināšu, kas jāiesaka draudzenēm Vēlreiz milzīgs paldies par ievadīšanu jaunā dzīvesveidā! 🥰

Jana: Ari es patiesiba iesaistijos galvenokārt meitas dēl, un tagad esmu looti apmierinata.Nemaz necereju, ka kadreiz atgriezisies taaada energija, dzivesprieks un darboties gribēsana! 👏👏 Nemaz nezinaju ka man loooti patik nūjot😂bet to, a milu gatavot, gan zināju. Un tagad tas viss, turklāt ir tik interesanti un reize arī vērtigi. Ēdam pa lielam visa ģimenite un slavejam Inetu👏👏👏🥰
Milzigs paaldies,Tev,mīļā par to, ko tu dari.❤

Kristīne: Šī bija ļoti vērtīga domāšanas ievirzīšana pareizajā virzienā! Paldies par to! Mani favorīti – pica uz tortiljas un pildītās tortiljas. Ievērojot ikdienas režīmu, ļoti viegli pieturēties pie ēdienkartes. Grūtāk, ja sanāk iziet ārpus mājām un izlaist kādu ēdienreizi vai aiziet uz restorānu. Tad sanāk norauties un vajadzīgs atkal uzskaņoties atpakaļ. Sapratu, ka plānošana palīdz vieglāk turēties pie nospraustā mērķa.

Sanda: Man, kā daudzām dāmām jāsaka, paldies Inetiņ!!! 🌞🤗 Šajā laikā esmu guvusi daudz jaunas atziņas un apliecinājumus, ka diēta var būt gan sātīga, gan garšīga un daudzveidīga!
Vilma: Kopš pieteikšanās –6,6 kg! Nu, forši, jāturpina!

Liene:  Paldies, Tev Ineta, par visu un, ka ir tāda iespēja izmainīt dzīvē lietas uz pozitīvo ar Tavu palīdzību!  🌸 Pieteikšos nākošo pavasar atkal. P.S. būtu forši kādreiz Tevi dzīve satikt un kopā ar visu izaicinājumu dalībniekiem uztaisīt sanākšanu 🥳 Tas būtu labs iedvesmas avots citiem, kas vēl tikai sākumā 😉 Visiem veiksmi un izturību, jo viss ir tikai mūsu pašu rokās.

Pieredzē un padomos dalās dalībniece, kurā kopā ar mani bija 35 nedēļas:
Kristīne:  35 nedēļās atvadījos no savas sliktākās ceturtdaļas, atstājot labākos 53,2kg. Mēģināšu īsumā noformulēt lietas, kas man palīdzēja. Varbūt palīdzēs kādam iesācējam vai iesprūdušajam, bet katram jau savs: 1) Disciplīna un režīms. Pāri visam. Bez diskusijām! 2) Plānošana. Vienmēr zināt, ko ēdīšu nākamajā ēdienreizē. Darbā vnm līdzi kastīte ar pusdienām. 3) Lieki sevi neizaicināt. Necept kūkas, ja nevar apstāties pie 1 gabaliņa. Pēc iespējas neēst ārpus mājas sveša gatavotu ēdienu. 4) Nesarežģīt lietas. Lielā mērā variēju ar mīļākajiem ēdieniem no 4 nedēļu ēdienkartes. 5) Pilns liels šķīvis labāk kā pustukšs mazs. Ja ģimene nepavelkas uz mazkaloriju ēdieniem, tad labāk gatavot sev atsevišķi nekā apēst kumosu panētas karbonādes ar 5 frī. Tāpat skaidrs, ka pie tā neapstāsies. 6) Aktivitātes, kas sagādā prieku. Manā gadījumā staigāšana. 7) Svari ir godīgs draugs- nemelos. Katru rītu paziņos, kā esi dzīvojis iepriekšējā dienā un ko tev nebūs ēst nākamajā. Un turēs uz pareizā kursa. Lai visiem veselība un lai izdodas!
Inetai milzīgs Paldies par šo izaicinājuma ideju, izpildījumu, ticību, atbalstu, dalīšanos, atklātību un sirsnību! Tas viss ir nenovērtējami palīdzējis!
__-

Irina: Visiem paldies par kopābūšanu, bija interesanta grupa. Mans ieguvums ir -3,10 kg. Pa cik nav sportisko aktivitāšu, tad šis cipars ir iegūts tikai ar gardiem ēdieniem. Liels paldies Inetai par pacietibu skaidrot un radīt, paldies par dažādajām receptēm, ja kaut kas man neizdevās, tad vainīga esmu tikai es pati un laika trūkums stāvēt tik ilgi virtuvē. Tapēc turpinu mācīties, lai visiem izdodas un process sagādā nevis vilšanos, prieku!💐

Dace: Kopējais svara kritums, uz citu dalībnieku fona, man ir niecīgs, tomēr neskatoties uz to, esmu ļoti apmierināta!!! Jo galvenais un lielākais ieguvums man ir vizuālās pārmaiņas, kuras pat ir lielākas un daudz, daudz manāmākas kā svara izmaiņas. Tuvinieki, kuri mani ilgāku laiku nav redzējuši, pamana manas vizuālās izmaiņas.
Mega ieguvums no šī visa ir – spēja kontrolēt “saldumkāri”! Tas ir mans lielākais guvums visai turpmākajai dzīvei.
Lielum lielais paldies Ineta 😘
Un jā- arī es jau pārskaitīju naudiņu par pievienošanos pamatgrupai. Vēl papildus- vēlētos ēdienkarti svara saglabāšanai. Cik naudiņas man jāpārskaita par šo? Jo šobrīd vairs neietu uz svara kritumu, bet gan uz ķermeņa aprišu “izmaiņām” ar riteņbraukšanas palīdzību (prasās vairāk kalorijas 🙈).

Elvis: Liels paldies par kopā būšanu! Visu cieņu Inetai par lielo darbu! Man, personīgi, tas daudz deva. Ieguvu izpratni par uztura un ēdienreižu plānošanu, daudz, garšīgu recepšu, kuras turpināšu iekļaut savā ikdienā. Un pats galvenais, pārliecinājos, ka tas viss tiešām strādā!

 

P. S. Foto – ne visi ir no 8.izaicinājuma, bet ir arī no iepriekšējiem, kas turpina samazināt savu lieko svaru.