Diāna: Paldies, mīļā Ineta:)! Brīnišķīga ēdienkarte! Katru dienu priecājos par to, ka VAR taču ēst veselīgi un tik bezgala gardi, ka pat ģimenes locekļiem vairs nav jāgatavo atsevišķi, viņi labprāt ēd Jūsu piedāvātās novitātes  :):):):)! Un galvenais – spoguļattēls priecē un drēbes izskatās daaaaaaaaudz labāk:)! PALDIES, MĪĻŠ PALDIES TEV!

Arta: Milzīgs paldies Tev, Ineta par šo tievēšanas projektu. Jāsaka, ka ilgi domāju vai vispār pieteikties, jo man ir salīdzinoši maza produktu izvēle no kuriem varu gatavot – esmu pret daudziem alerģiska. Esmu bijusi citos izaicinājumos un, tur manas īpašās vajadzības netika ņemtas vērā – sekojoši arī rezultāti bija niecīgi. Esmu ļooti Tev,  Ineta pateicīga par cilvēcīgo attieksmi, atbalstu, īpašo pieeju manam specifiskajam gadījumam un jā, arī ļoti gardajām receptēm un jauko atmosfēru atbalsta grupiņā. Vislielākais paldies par to, ka parādīji, ka veselīgs dzīvesveids ir tik vienkāršs un gards un, tagad es zinu, ka šo 4 nedēļu laikā zaudētie 6kg nebūs pēdējie – es turpināšu iesākto un tā kā arī vīrs un bērni ir iemīļojuši Tavus veselīgos ēdienus ,tas būs daudz vieglāk.

Vija: Vispirms vēlos pateikties par atbalstu un palīdzību, par vērtīgiem padomiem?4 nedēļas būs palidojušas vēja spārniem, tās aizvadītas ar baudu. Šī bija garšīgākā diēta manā mūžā ?, nomesti 3.2 kg, arī pašsajūta uzlabojās. Bet es vēl gribu kādu laiku pabūt Jūsu tuvumā, tāpēc gribētu pievienoties tievētāju pamatgrupinai.

Anete: Milzīgs paldies par tik jauko tievēšanu, gardajām receptēm un cilvēcīgo attieksmi un atbalstu. Ļoti jauka atmosfēra. Esmu bijusi citos izaicinājumos un par jums varu teikt tikai labāko, kā arī ļoti draudzīga cena vēl viena mēneša piesaistei. Vislielākais noslēpums ir to svaru noturēt, kas nozīmē pieņemt to kā dzīvesveidu un šis izaicinājums pierāda, cik ļoti vienkārši to ir izdarīt arī ja saviem pusaudžiem cepu siermaizes, jo man pannā dažu minūšu laikā gatavojas burvīgā tortilla ar sieru vai hačapuri. Esmu iemīlējusies šajās receptēs, vienmēr baidījos no lavaša, jo likās milti vien, bet kaloriju ziņā ir ļoti ok. Par maizi tiešām šis izaicinājums pierādīja, ka to var ēst un tievēt.  Spēka rika vienmēr bijis mans favorīts un biju tik priecīga to ieraugot uzkodu opcijā.

Līga: Esmu loti parsteigta ar rezultatu! -13 kg 4 nedelass! Edienkartes ir loti vienkarsas un saprotamas . Vismaz es nejutos izsalkusi sekoju visam lidzi kā noradits ir. Atbalsts no Inetas un grupinas bija liels. Viegi atrodama alternativas,  ja kaut kas neiet pie sirds. Esmu loti,loti apmierinata un turpinasu kontakteties ar parejiem tievetajiem. Mes to varam. Galvenais nepadoties. Inetai ⭐⭐⭐⭐⭐ serviss un atbalsts!  Jā, aizmirsu piebilst, ka esmu 3 berninu mamma un stradaju pa naktim un joprojam atradu laiku pagatavot pec receptes est sev un berniem ko citu. ?

Dace: Atziņas un atsauksmes vislabākās. Regulari saliktie OH(ogļhidrāti)  dienas gaitā glābj no saldumu kāres. Atzīšos, ka līdz izaicinājumam, manăs ēdienreizēs OH bija tikai salātu veida un ob panējuma veida. Tad bija trakas saldā lēkmes. Plus esmu sākusi iet uz vingrošanu un tas kopā ar sabalansētu uzturu uzlabo pašsajūtu. Arī iepriekš apspīlētās drēbes ir brīvākas un izskatăs labāk.
Izaicinājums patika, nelikăs grūts. Ļoti patika receptes, daļa ēd.karte ir uz palikšanu, jo garšo arī pārējiem. Produktu iegāde ātra, pieejama un neprasa lielus ieguldìjumus un putna pienu. Paldies Inetai simtkārt un turpinu.

Iluta: Esmu piedalījusi arī citos izaicinajumos, kas varētu teikt ir “populārāki”, bet tajos vienmēr bija tāda visu, vai neko sajūta – ka ja paslīd kāja (un tas notiek vienmēr, jo kaut kas pietrūkst, un vienmēr ir bads), tad jāatmet ar roku un, ko, nu vairs, bet šoreiz ir kaut kā ļoti viegli atgriezties un turpināt! Receptes ir vieglas un garšīgas, nav nekādi mistiski, dārgi produkti, visu var atrast arī mazajos veikaliņos. Kg zaudējums nav liels, bet jūtu, ka ir stabils!  Paldies par šo pieredzi!

Emīlija: Lielākais ieguvums – DRĪKST ēst ogļhidrātus!!! ❤

Sanita: Paldies!Turpināšu noteikti. Un bez visa cita…esmu atbrivojusies no saldumu kāres. Neprasās!

Egita: Izaicinājuma laikā kopā tiku vaļā no 2,3 kg, bet mana arī bija: pakāpenisks svara kritums. Lielākais ieguvums ir tas, ka beidzot pa plauktiņiem man pašai salikās ēdienreižu struktūra un proporcijas. Līdz šim man bija visur kur salasītas zināšanas, arī Inetas blogā, bet nepratu tās pilnvērtīgi izmantot ikdienā. Turpināšu ēdienkartes ēdienus (mīļākos) un pielāgošu citus, lai ikdienā ēstu sabalansēti un vairs neatgrieztos liekie kg. Ģimenes ēdienkarte arī šai laikā pamazām mainās, bērni iecienījuši dažādos lavašus un veselīgos keksiņus (tie man pašai ēdienkartē nebija, bet ģimenei uzcepu no bloga receptēm).

Jūlija: Kopsummā zaudēju 1,4 kg un 20 cm apkārtmēra!!! (saskaitot visus kopā). Ļoti patīk ēdienkartes un receptes, tāpat arī pieturēšos tālāk, jo lēni, bet tomēr pa bišķiņam svars krītās? , un nav vairs tās smaguma sajūtas, kā bija agrāk.Viennozīmīgi,ēst pareizi un garšīgi man tagad patīk?? Paldies Ineta?

Agita: Labrīt! Mans zaudējums: – 4 kg. Dalība šajā projektā man bija kā spēriens pa dupsi, ka jāsāk beidzot rīkoties, lai atgrieztu sevi formā. Līdz tam vien slinkoju un dzīvesveidu turpināju pa vecam.  Milzu ieguvums ir zināšanas par uzturvielām un produktiem. Esmu iemācījusies pielietot dažādus produktus sev nepieciešamajā daudzumā. Un tas ir pats ideālākais, kas var būt. Galu galā šis ir un būs mans jaunais dzīvesveids. No ēdienkartes esmu atklājusi vairākas vienkāršas receptes, kuras noteikti ņemšu līdzi bagāžā uz nākotni.

Linda: Mēneša gaitā esmu gan svinējusi, gan panašķējusies, bet neskatoties uz visu, noķērusi to sajūtu, ka zinu, kas jādara, lai svars ietu uz leju. Ineta, Tava programma priekš manis, ir kā izcila sava organisma lietotājgrāmata. Esmu to izlasījusi, iegaumējusi un, tagad varu dzīvot citādāk. ? Un ik nedēļu puisis mani slavē par arvien slaidākām aprisēm. Viņam nevajag redzēt svaru, lai būtu skaidrs, ka tievēju. Un pats foršākais tajā ir tas, ka tam nav nepieciešamas drastiskas diētas, kurām vienalga nekad neesmu ticējusi. Jā, mans lielākais trumpis no šī visa ir zināšanas. Paldies! ?Bet viens no labākajiem ieguvumiem man ir iepirkumu veikšana pēc pašas sastādīta iepirkumu saraksta 1x nedēļā (kad agrāk varēju ieskriet pa ceļam mājup paķert kaut ko teju katru dienu) un esmu sajūsmā, kad sāku pati gatavot strikti nepieturoties no A-Z pie sastādītā grafika no pirmdienas līdz svētdienai, bet izvēloties no plāna dienu, kas patīk un ja kaut kas no produktiem trūkst, aizvietojot ar ko vairāk vai mazāk līdzvērtīgu produktu. Zinu, kas garšo, kas ne pārāk (t.i. ko paturēšu, ko nē). Ir dienas, kad nav laika uzkodām, ir dienas, kad apēdas vairāk – viss kā dzīvē, līdzsvaram jābūt. Priecājos, ka nav ierobežojuma sajūta un, ka mani vairs netraucē citu našķēšanās, jo sākumā rūcu virsū, jo kaitina taču, ka našķējas tikko paēduši. Bet vislielākais prieka moments šajā pasākumā ir “satiktās” brīnišķīgās sievietes (teikšu, ka tikai vienu vai 2x redzēju vīrieša komentāru), kas radīja tādu kopības sajūtu…nu, sajūtu, ka tu neesi viens, ka LV sievietes ir foršas (arī tās, kas mīt citur). Nākamais mans dienas prieks ir ne tikai par jau zaudēto, bet par iegūto – vēlmi turpināt! …līriska atkāpe: Vakar pirms iemigšanas iedomājos, nez par cik kg pasaulei šīs grupiņas dēļ ir kļuvis vieglāk

Ginta: Paldies, Inetai, paldies atbalsta grupiņai,  ? jo šajā izaicinājumā jutos ļoti brīvi, neuzspiesti, t.i., nebija jāpieturās strikti pie konkrētās dienas ēdienkartes, kas automātiski liek mācīties pašam sabalansēt un saplānot ēšanas plānu. Kā jau šeit minēja, ļoti ļoti palīdz tas, kad iepriekš viss ir sagatavots.  Man ir ļoti laba pēcgarša pēc šī izaicinājuma, tāpēc noteikti turpināšu.

Linda: Ineta❤, mīļš Tev paldies, par ieguldīto darbu, mums visu plānojot un pārdomājot! Kā galveno plusu gribu minēt superīgo enerģijas pieplūdumu ??wooow, sen, sen nebiju jutusies tik enerģijas pilna. Grūtākais, vēl joprojām plānošana. Ļoti cenšos, rezultāti neizpaliek, tomēr, lai rastos pieradums, jūtu, ka vajadzīgs vēl laiks.

Baiba:  Turpināšu iesàkto, vēl gribu pāris kg nost. ? Liels paldies Inetai par lieliskajiem padomiem, receptēm, kopumā daudz vērtīgu zināšanu pa šo laiku iegūts kas jau noder un turpmāk noderēs.

Linda: Kopā izaicinājuma laikā zaudēti 1,6 kg, par ko patiess prieks, jo ir arī citi papildus ieguvumi – labāks miegs un garastāvoklis, mazinājies ādas sausums, nav vairs pārēšanās vakaros. Esmu ieviesusi papildus fiziskās aktivitātes, kas sagādā prieku. Tagad tikai atliek turpināt savā nodabā, jo ēdienkarte ir sakārtota?

Vēsma:  4 nedēļās mīnus -6 kg – tas ir forši! Paldies Inetai- mums daudz ko iemācīja jaunu, paldies foršai grupiņai! Es iešu tālāk- pavasaris tuvojas!!! Jāmet nost biezās drēbes un liekie tauki!

Anda: Ar izaicinājumu sapratu, ka varu… un mērķi arī varu sasniegt! ☺ Cik sākumā dažas lietas likās biedējošas,  tik izrādās biedējošas tās bija vecajiem ieradumiem? Kā parasti viss ir tikai manās rokās, bet ir labi, ja ir kāds kas pavelk pareizajā virzienā! Liels paldies, Ineta! ???

Laura: Mans lielākais ieguvums no šīm 4 nedēļām-ir uzlabojusies pašsajūta, jūtu sevī vieglumu un vairāk enerģijas?nesanāca ievērot visu uz visiem 100%, bet jūtos apmierināta ar zaudētajiem cm apkārtmēros un nelielo svara kritumu?Ja ir viss sagatavots iepriekš, nekādu kreņķu ievērot visas ēdienreizes un ēst to, kas paredzēts, bet ikdienas skrējiens reizēm ievieš korekcijas?un ēst pareizi, sabalansēti ir GARŠĪGI!PALDIES INETAI par visu šo izaicnājumu, par ieguldīto darbu un sirdi?, PALDIES kopējai atbalsta grupiņai par kopābūšanu!!!?

Vija: Šī bija garšīgākā diēta manā mūžā. Zaudēju 3.7 kg (pagaidām), bet galvenais, ka uzlabojās pašsajūta un es vairs neesmu saldumu varā ? Kolēģi našķojas, bet man vienalga. Paldies mūsu jaukajai skolotājai Inetai?Paldies grupiņai par kopā būšanu. Es vēl turpinu! ?

Ivita: Paldies par visu! Man ar ļoti patika šis projekts! Kopā esmu zaudējusi 5 kg! Sāku no 99 kg!:) un turpināšu!:)

Anete: Paldies par zaudētiem 4 kg, esmu laimīga tikusi vaļā no Zsv uzēstā. Jūtos vieglāka, enerģiskāka, pat sejas āda ir uzlabojusies. Un galvenais- ar katru zaudētu kg aug veselīga pašapziņa? un ļoti patīk receptes, tievēt šādi ir viegli un ļoti gardi, jāpiešaujas tik kaloriju daudzumiem. Super, ka ir iespēja vēl mēnesi te uzturēties?Liels paldies? un tagad eju gatavot lavašu ar sieru un olu, savu favorītrecepti? jauku visām dienu! ???

Diāna: Šīs 4 nedēļas palidoja ārkārtīgi ātri. ?
Jāsaka tā- ēst pareizi nav ne grūti, ne laikietiplīgi ne negaršīgi, ne īpaši dārgi…
Saka, ka ieradums veidojas 21 dienas laikā, man gan gribas domāt, ka ar ēšanas ieradumu maiņu nav viss TIK viegli, bet šis ir lielisks sākums, lai turpinātu labi iesākto.

Atklāju, ka man ir daudz vairāk enerģijas, skaidrāka galva- ievērojami retāk sāp, labāks miegs naktīs.

Es NOTEIKTI turpināšu labi iesākto!

Indra: I r pagājušas 4 nedēļas, kurās ļoti cītīgi esmu ievērojusi  sastādīto ēdienkarti. Rezultāts manuprāt pat ļoti labs -7 kg!!! Nemaz necerēju ka būs tik daudz. Mazliet pat žēl, biju jau pieradusi, ka pašai  nav jādomā ko gatavot, atveru ēdienkarti un viss ir jau uzrakstīts. Katrā ziņā stingri esmu apņēmusies turpināt tādā pašā garā, jo pašsajūta ir ievērojami uzlabojusies, nav vairs smaguma sajūtas un arī kāre pēc saldumiem ir pazudusi. Esmu izprintējusi un salīmējusi jau veselu kladīti ar receptēm no Inetas bloga, kuras ir vienkārši superīgas. Liels paldies, Inetiņ!

P. S. Foto – ne visi ir no 7.izaicinājuma, bet ir arī no iepriekšējiem, kas turpina samazināt savu lieko svaru.