Ieva: Paldies, Ineta, par to, ko un kā Tu dari!! Tik neticami forši, ka Tu un Tava programma ir tik atbalstoša – apbrīnojama ir Tava pacietība un dalīšanas ar zināšanām, pieredzi un tabulām, un receptēm? Iepriekš piedalījos citā programmā un tur viss bija slepeni, nekādu paskaidrojumu, akla sekošana receptēm, nekāda info par uzturvērtību un nekāda diskutēšana par garšo/negaršo jautājumiem?

Ieva: Precīzi noraksturoji   “beidzoties izaicinājumiem šie cilvēciņi ir apjukuši”. ? Precīzi par mani pēc tā iepriekšējā izaicinajuma. Ar Tavu piejeju viss kļūst skaidrāks un rodas reālā izpratne par to, kas vispār jāēd un kā pie tā tikt. Tāds , kā iekšējs miers iestājies, es pat teiktu – jo Tu ļoti vienkārši un pacietīgi izskaidro lietas – kas un kāpēc. Mums (vismaz man) vēl ir ļoooooti daudz ko mācīties un es pilnīgi noteikti Tevi rekomendēšu (un jau to daru?) citiem uz veselīga ceļa nostāties gribētajiem.?

Alise: Es arī esmu piedalījusies, nezinu, šķiet gandrīz visos aktuālajos izaicinjumos lv. ? Jo mani tas motivē kaut ko darīt, bet tieši kā Tu saki – beidzoties projektam, beidzas arī darbība!
Man patīk Tava vienkāršība komunikācijā, tas, ka nav izsmiekla nots par vienkāršākiem jautājumiem, tas, ka ir jūtams atbalsts un motivācija, nevis uzreiz nopelšana. Kā arī, jaaaa, liels pluss – cena gan projektam, gan produktu kopējās izmaksas. Es pat nepirku neko tādu, ko nepērku ikdienā. A citos projektos – visādi knapi izrunājami brīnumi.
Un man personīgi, liels pluss, ka šeit ietilpst visas produktu grupas, jo manī jau ilgi sēž paranoja, ka nedrīkstu rīsus, miltus, to un šito. Bet te katram sava ēdienkarte un var just, ka esi tiešām pie katra piedomājusi.

Ineta: Mani priecē tas, ka netiek izdotas milzu naudas dārgiem produktiem? Biju iepriekš citā izaicinājumā un sanāca dārgs prieks, ka pat tagad jūtu šo robu ģimenes budžetā?

Vineta: Mans dēls (15) ir futbolā ar sirdi un dvēseli un var just, ka viņam viss šis veselīgais iet pie sirds. Protams, neko neuzspiežu. Acīmredzot, par uzturu arī treniņos runā, jo redzu, ka viņš seko tam līdzi un ir priecīgs nodegustēt manus (Inetas) jaunievedumus ēdienkartē ?. Ja senāk pats pirka daudz saldumus, tad tagad nē. Ļoti garšo mājās pagatavotais! Paldies, Inetai vēlreiz, jo šis iedvesmo un palīdz ne tikai mums šeit grupiņā esošajām, bet atstāj pozitīvu ietekmi uz ģimenes ēšanas paradumiem, un attiecīgi: veselību ?

Zanda: Noskatījos vecu raidījumu „cukura saldums un posts”. Šausmas,ko dara cukurs. Esmu tik laimīga, ka sadūšojos Inetas „tievējam kopā”! Agrāk saldumus riju nonstopā, bija reāla atkarība. Kopš „uzsēdos” Inetas ēdienkartei, saldumu patēriņš ģimenē ir ļoti, ļoti samazinājies. Paldies Inetiņ!? Bez šī projekta noteikti nebūtu tikusi galā ar salduma atkarību. Ir jau protams, ka arī tagad gribas, ko garšīgu. Bet tagad gatavoju pati un cukuru praktiski neizmantoju.

Daina: Esmu atklājusi jaunu pasauli!?  Jau atkārtošos un kļūšu garlaicīga, bet tā ir skaistākā un vieglākā tievēšana, kāda man jebkad ir bijusi! Pateicoties, Tev, Ineta,  protams! Pateicos 100 – o reizi! Un nedomāju, ka es te viena, tāda!

Ieva: Vislielākais ieguvums no šī pasākuma, neskaitot zaudētos kg un cm, ir sakārtota galva! Tu, Inetiņ, šo 4 nedēļu laikā izdarīji to, ko es pati, droši vien, mācītos pāris gadus. Bet varbūt, ka nemaz arī neiemācītos… Šķiet, ka migla no acīm nokritusi un beidzot skaidri redzama tā patiesība par pareizu uzturu! Agrāk tas viss likās kā “ķīniešu alfabēts” un domāju, ka visām slaidajām sievietēm ir:  a)iedzimta superātra vielmaiņa , vai b) viņas dzīvo pusbadā, vai c) viņām zināms kāds milzu noslēpums, kā pareizi ēst un nepalikt resnai? Tagad, pateicoties Tev, Tavām zināšanām un Tavai apbrīnojamajai cilvēkmīlestībai, šis “noslēpums” ir zināms arī mums! Milzum milzīgs paldies, ka dalījies ? ?
Un pats lielākais pārsteigums- tas tiešām nemaz nav grūti!

Alise: Es arī ar prieku turpināšu! Man tik liels prieks, ka pavisam nejauši uzgāju info par šo projektu, tik liktenīgi!
Esmu izmēģinājusi tiešām, tiešām daudz projektus, izaicinājumus, diētu veidus – gandrīz visu mūsu vietējo personību izaicinājumus. Un jāsaka, tas viss ir strādājis tikai īslaicīgi, viss vienmēr bijis tik virspusēji, bet šeit Ineta devusi daudz vairāk par personalizētu (!!!!!) ēdienkarti katram, daudz vērtīgu padomu, uzmundrinājumu, kā arī: pieklājīga, cieņpilna attieksme, kas nereti aizmirstas citu šādu projektiņu vadītajiem.
Un ļoti liels pluss, ka, lai iepirktu nepieciešamo ēdienkartei, tiešām nevajag simtiem € nedēļā. Citas nedēļas pat max 20€ iztērēju, papildinot krājumus ar uzviju.
Man ļoti patika un iesaku ikvienam, tādēļ nākamajā izaicinājumā noteikti kāpšu ar draudzeni!

Monika: Paldies, Inetiņ, Tev par visu. Esmu ļoti starā par šo izaicinàjumu, kad varu mainìt savus èšanas ieradumus. Un labpràt paturpinàtu arì lìdz gada beigàm. Jo garàks pieradums, jo labàk. Un tàs atskaites otrdienàs, teikšu godìgi ļoti, ļoti disciplinè.

Evija: Mīļās meitenes un projekta vadītāja! Mīļš un sirsnīgs paldies par šo mēnesi… Šis mēnesis daudz ko deva, gan jaunas iepazīšanās, gan motivāciju un vēlēšanos turpināt tālāk!????
MEITENES JŪS VISAS ESAT RIKTĪGI FORŠAS, JAUKAS, STIPRAS!???????????Man prieks bija ar Jums iepazīties! ?
Paldies šim projektam un Inetai par iedvesmu mainīties! ???
Tas darbojas! ????
Ne tikai kg mīnusojas, bet arī pašapziņa aug ?. Šo nedēļu laika esmu sapratusi arī to, ka ēst veselīgi var būt pat ļoti garšīgi. ?

Vineta: Es arī noteikti turpināšu! Tiešām tā arī ir, ka visam ir savs īstais laiks un vieta. Šis bija/ir mans īstais laiks, manas cīņu biedrenes šeit ?. Piesakoties projektam, nedomāju, ka WhatsApp grupiņa mani motivēs. Bet motivē! Un šeit motivē viss – uzmundrinājumi no vienas otrai, atskaites… ?. Ir tikai ieguvumi- gatavas receptes, cīņu biedrenes, nav izsalkuma, nav kāres pēc saldumiem, ir enerğija, sportot gribēšana un apğērbs der jau izmēru mazāks, neskatoties uz to, ka brīžam šķiet, ka ēdu un ēdu, un atkal gatavoju ☺. Priecē atspulgs spogulī un kūkas mani nekomandē! Ir viegli, gardi un organismam labi! Mīļš paldies ,Inetai un visām pārējām, kuras uzdrīkstējās ko mainīt savas dzīves kvalitātē ?. Lai mums visām izdodas! ?

Kristīne: Lielum lielais paldies par iespēju piedalīties izaicinājumā! Esmu izmēģinājusi gan Dikanus, gan Stokholmas, gan Monako diētas un vēl visādus murgus, bet nekas nav tā darbojies un palīdzējis kā jūsu programma ?Pēc pirmās nedēļas es vispār biju šokā?: i bio- rio kur, pazuda mani trīs kg??  Nu, tas bija viens riktīgi labs patīkams pārsteigums. Ar iedvesmu turpināju. Tagad ceturtā nedēļā notika kaut kāds lūzums bija galviņā, ?bet, nu jau sapurinajos?, jo taču jūtu, ka palieku mazāka apmēros. Un Jūsu ieteiktie vacuum vingrojumi manai “ķengurkabatai’ darbojas vispār ideaali?Visās  līdzšinējās diētās daudz tika tērēta nauda un produktu vairums tika izmesti ārā, jo bija jālieto pa biskjitim, bet jūsu ēdieniem viss sakārtots vispār ideāli. Nauda makā – produkts puncī ?. 4 nedēļas man ir par maz, lai visu saprastu, kas un kā, jo mazliet par tizlu esmu?, tāpēc ljoti vēlos turpināt sho visu un mainīt savu dzīvi un mainīt pašai sevi ar Jūsu palīdzību. Liels paldies vēlreiz!

Ilona: Ineta, paldies! Šis izaicinājums parādīja, ka mani priekšstati un zināšanas par pareizu ēšanu ir maldīgi. Izrādās, ka ēdienkarte nesastāv tikai no olām, “lakstiem” un gaļas, kā man bija iepriekšējos gadus citā projektiņā. Te ir garšīgas un saldas lietas, kas dīvainā kārtā neliek manam organismam ilgoties pēc maizes un saldumiem. Ekonomiski, vienkārši un garšīgi! Kā tu sākumā teici, nenožēloju, ka piedalījos! Man tagad būs cits izaicinājums jāmēģina Tavā vadībā!

Līga: Ineta, Jūs esat lieliska! Paldies!  Sākot ar attieksmi, ar lielisko pieeju, tik garšīgām un foršām ēdienkartēm! Pēdējas nedēļas jau pat mans vīrs pievienojās uz Jūsu ēdienu baudīšanu ?
Paldies par atbalstu, vienmēr saņemtajām atbildēm, kopīgo chatu, kas bija labs atbalsts.
Nu, nav ko piebilst! Viss lieliski! Labprāt turpinātu!

Krista: Šī ir mana otrā reize projektā un rezultāts ir ļoti iepriecinošs! Projekta laikā esmu iemācījusies atšķirt labos produktus no sliktajiem, kā uzkost ko gardu, nenodarot pāri figūrai un kā atkratīties no saldumiem, čipšiem un citas drazas, bet to aizstāt ar garām tortilijām, uzkodām, sātīgām maltītēm un labsajūtu. Fakts, ka bikses kļūst par lielu, jau izsaka pilnīgi visu ? Kā arī šis projekts ir bijis ārkārtīgi maciņam draudzīgs – gatavojot mājās pēc Inetas programmas, sanāk ietaupīt, jo vairs neskrienu ēst pusdienas kafejnīcās un arī pati ēdienkarte ir gaužām vienkārša un saprotama. Lielais paldies Inetai!

Kristīne: Arī no manas puses liels paldies, pārliecinājos, ka sakārtojot ēdienkarti , pazūd  tieksme pa vakariem visu laiku kaut ko uzēst, arī neprasās saldumi, ko arī gribēju panākt piedaloties šajā projektā! Paldies, liels!

Zane: Gribētos jau,lai viss ir ideāli,  un iestājas kaut káds klikšķis un visu atlikušo mūžu skatos tikai uz visu veselīgo, bet tas laikam atnāks tikai maz pamazām. Paldies, liels, Inetai par ieguldīto laiku un enerģiju apmierinot mūsu visu ziņkārību un neizsmejot par muļķīgajiem jautājumiem!

Baiba: Inetiņ, milzīgs Tev paldies par atbalstu un zināšanām ar, kurām dalījies. „Tievējam kopā” sāku kopš maija un jau jūnijā sasniedzu savu sen neredzēto ciparu uz svariem!? Sākumā likās, ka tas ir mērķis. Bet tas patiesībā bija tikai sākums…. ceļā uz veselīgu dzīvesveidu. Pa šo laiku esmu ļoti daudz iemācījusies. Tā teikt „pamata bāzi” esi man iedevusi! Par ko Tev milzīgs, mīlzīgs PALDIES!? Paldies arī pārējiem grupiņas biedriem par atbalstu.? Jauno gadu sākšu bez šīs grupiņas, jo ir sajūta, ka esmu tam gatava! Ja agrāk nepārtraukti sekoju visam līdzi, tad tagad pavisam reti „pāreju pāri” ziņām.
Lai Tev foršs ceļojums un visiem Laimīgu Jauno Gadu! Lai piepildās sapņi!

Kristīne: Inetiņ, milzīgs paldies par ieguldīto darbu un enerģiju gada garumā! ? piesakoties, patiešām necerēju uz tādu atsaucību un kur nu vēl par turpinājumu pēc pirmā mēneša! ?Arī es vairs ļoti švaki sekoju līdzi čatam, tādēļ turpināšu patstāvīgu ceļu, kas labi iesācies pateicoties šim projektam (un tas patiešām nav maksas dēļ, jo arī šī summa ir ļoti simboliska)
Esmu patiešām pateicīga par zināšanām ar kurām dalies gan šeit, gan blogā! Var redzet, ka šis ir arī Tavs sirds darbs! ? veiksmi un izturību visiem turpmākajos piedzīvojumos, kā arī, lai Laimīgs Jaunais Gads! ?