Gaida: Vēlos padalīties savā priekā.Man jau rit 65-ais gads. Katru gadu nododu asins analīzes. Šogad man ir pārsteidzoši labi testēšanas rezultāti. Briesmonis holesterīns, kas man vienmēr bijis virs normas, tagad ir 3.9 (bija un ZBL holesterīns 2.2 (bija 5.5). Vienīgi glikozes līmenis nedaudz par zemu 3.95 Tas nozīmē, ka šad tad jāuzēd medutiņš. Kā arī svars samazinājies 1,5 mēneša laikā no 88 kg uz 78 kg.
Paldies Tev, Inetiņ, par to, ko Tu dari. Pateicos debesu spēkiem, kas mūs saveda kopā. Lai Tev  laba veselība un dieva svētība katrā solī!

Marta: Projekta laikā esmu ieguvusi zināšanas par produktu uzturvērtību, un kā tos pareizi kombinēt savā starpā, esmu iemācījusies gatavot pēc jaunām receptēm , iemācījos plānot savas ēdienreizes, un,  protams esmu ieguvusi labāku veselību, vieglāku un skaistāku augumu un jaunus draugus ❤

Vislielākā motivācija bija whatsapp grupiņa un iknedēļas atskaites, protams, jo iekšā ir sacensību gars, jo gribas ātrāk zaudēt visu lieko un negribas, lai ir kauns par sevi svara atskaites dienās. Kopumā viss ļoti patika runājot, jo patiešām ieguvu gan vieglāku un skaistāku ķermeni, gan daudz vērtīgas informācijas, ko varu tagad pielietot veidojot pati savu ēdienkarti.

Elīna: Man patika viss šajā projektā. Patīk, ka ir nomesti kg, patīk, ka daudz kas ir iemācīts par produktiem, par to uzturvērtību. Man ļoti patīk, ka ir WhatsApp grupa un atbalsts katru minūti. Vēl tāls ceļš ir ejams līdz ideālajam svaram, bet ar saviem virtuālajiem draugiem, tas tiks izdarīts! Paldies, Jums, Ineta par ieguldīto darbu, laiku, zināšanu. ❤ Bez šī projekta, es vēl joprojām būtu sēdējusi savā pasaulītē un domājusi, cik labi būtu notievēt…..bet nekas reāli netiktu darīts…:)

Inga: Piekrītu Elīnai, ka ļoti iespējams, ja neuzzinātu par šo projektu, joprojām būtu tur, kur biju 9.septembī – saprotot, ka kaut kas ir jadara- bet īsti, ko un, kā: tā aī nebūtu izgudrojusi.

Vienīgais ar mīnus zīmi šajā projektā ir zaudētie kg. Pārējais viss – tikai ieguvumi:

  • gatavas ēdienkartes- ņem un lieto! Pat nav pašam nekas jārēķina, jākombinē ( vismaz iesākumam- tik noderīgi!)
  • whatsup atbalsts – 7d/11ned! Un, turklāt vēl pat pēc projekta oficālā noslēguma
  • foršie cīņu biedri- katrs ar saviem trumpjiem un vājībām! Te Tu saproti- ka neesi viens
  • nekāda badošanās! Jaunas aizraujošas receptes! Tik daudz keksiņus, utt sen nebiju cepusi…:)
  • Disciplinēja  iknedēlas atskaites- pat ļooti

Aizmirsu vel pieminēt vienu būtisku plusu- projektā var piedalīties arī tie, kuri nedzīvo Latvijā! Ēdienkarte tiek attiecīgi pielāgota ar pieejamajiem produktiem☺

Ineta- paldies, tas bija fantastiski! Paldies!

Egija: Man ārkārtīgi patika izaicinājums. Galvenokārt tāpēc, ka ēdienkartes maltītes bija viegli un ātri pagatavojamas. Ka nebija nekādu sarežģītu sastāvdaļu, kas jāmeklē pa puspilsētu. Ka viss bija ērti, jo drīkstēja gan mainīt vietām dienas, nebija dzelžaini jāpieturas ka šodien drīkst ēst tikai otrdienas (piemēram ) ēdienu un viss. Tāpat patika, ka parasti nebija tā, ka kaut kas no nopirktā jāmet ārā, jo citās dienās vairs to neizmanto. Tāpat motivējoša man šķita whatsapp grupiņa. Pozitīva un draudzīga attieksme. Un Ineta ir fantastisks cilvēks. Nekritizējot sniedza vērtīgus padomus, un informācija bija pieejama praktiski jebkurā diennakts laikā un pilnā apjomā. Beidzot sapratu daudz ko par produktu uzturvērtību kā tādu, nevis tikai par “plikām” kalorijām. Fantastiski!

Ilona: Visas jau tik plaši izsteikušās, ka es varu tikai 100% pievienoties!!! Paldies,Ineta!

Simona: Mans lielākais ieguvums šajā izaicinājumā ir iegūtas  regulāras ēdienreizes un superīga ēdienkarte. Kādreiz savās darba dienās pārsvarā ēdu tikai vienu reizi un tas bija vakarā pēc darba – riju visu, kas nekustējās. Tagad ir režīms, pie kura pieturos. Patīk, ka ir kopējā watsupgrupiņa, kurā cenšamies viena otru atbalstīt, jo, parasti no radiem, viens otrs tikai iesmīkņā, priekš kam tas vajadzīgs. Un piekrītu visam iepriekš rakstītajam.

Ruta: Rudens izaicinājumā piedalījos, jo nevarēju saprast, kāpēc kļūstu smagāka, jo ēdu taču tik maz: tikai 2 vai 3x dienā un šķita, ka pareizi. Šī projekta laikā sapratu, ka nepareizi kombinēju ēdienus. Tagad man ir radusies skaidrība par OB, OH un tauku proporcijām un nepieciešamajām kcal. Un tik tiešām – svars kritās bez bada sajūtas, brīžiem pat bija pārēšanās sajūta!

Paldies, Ineta, par vienmēr sniegtajām atbildēm!
Paldies, cīņu biedrenes, par atbalstu!
Šis izaicinājums bija/ ir viens no foršākajiem notikumiem manā dzīvē!

Anna: Man šis izaicinājums palīdzēja saprast, ko un cik ēst. Esmu ļoti pateicīga par šo, un turpināšu pēc Inetas mājas lapas lutināt savu gastronomisko pusi. Noteikti iesaku ikvienam pamēģināt. Motivēju pati sevi, jo to daru priekš sevis galvenokārt. “Ievilku” visu ģimeni savā ēdienkartē.

Eila: Paldies Ineta, ka palīdzēji man sakārtot ēdienkarti un esmu atsākusi ēst normāli – kā pienākas. Kā arī fakts, ka pārtikas iegāde kļuvusi ātrāka, konkrētāka un arī lētāka

Lielākais bonuss tam visam – svars un izskats krietni uzlabojies! Pats galvenais, ka viss turpinās- un pāraug tādā pozitīvā rutinā

Žanete: Šī bija reāla iespēja atgūt figūru ar prieku, sevi nemokot, ar apziņu, ka uzlaboju arī veselību. Forši, ka ēdienkarti var variēt gan steidzīgākos brīžos, virtuvē nepavadot gandrīz nemaz laika un ēdot vienkāršus ēdienus, gan arī izpausties visai radoši smalka restorāna līmenī. Iespēja jautāt un saņemt atbildes, kā arī grupa bija lieliski palīgi. Pateicoties tam guvu noderīgu informāciju par produktiem, kurus iepriekš nebiju lietojusi, kā arī izmēģināju jaunas un foršas receptes. Vērtīgi, ka pateicoties precīzi aprēķinātai ēdienkartei visu nedēļai sapirku vienā dienā, gaļu arī pagatavoju. Tas ietaupa laiku un arī naudu, nepērkot neko lieku. Šie ir paliekoši ieradumi un dzīves kvalitātes uzlabošanā. Esmu pateicīga, Ineta!

Arta: Jā, nu viss pozitīvais jau uzrakstīts, varu tikai tam visam pievienoties. Katrā ziņā dabūju otro elpu veselīgajam dzīvesveidam. Pie zaudējumiem var pieskaitīt smago sajūtu vēderā, kg un cm.

Iknedēļas atskaite lieliski mobilizē un whatapp grupa ir svarīga. Info atkārtojas, bet tas ir labi, jo vienā brīdī ir mazāk aktuāla, tad neuztver, bet tad īstā brīdī vēl kādam tāda paša neskaidrība.

Ēdienkarte ar atšifrējumiem – PERFEKTI. Paldies Ineta!

Daina: Šis izaicinājums ir bijusi mana vieglākā tievēšana dzīvē! Lai gan ar veselīgu uzturu likās, ka esmu “uz Tu” un draudzējos ar diētām vismaz 17 gadus, iesaistoties šeit sapratu, ka viss līdz šim ir bijis lielāka vai mazāka izgāšanās. Vīrs šokā, ka ievēroju tagad “diētu” un ēdu keksiņus, pankūkas , arī es biju šokā, jo gatavojos, taču “DIĒTAI”.. ?!
Ka nav jāatsakās no visa, kas garšo! Ka varu eksperimentēt un man nesaka, ka tagad jāiedzer ūdens glāze vai jāiet sportot ( neesmu sporta fane).
Ka pēc grēciņiem atkal esmu ierindā un nejūtos slikti! Organisms ir sapratis, kas ir laba pārtika un veselīgs uzturs! Paldies Tev, Ineta, par 1.5 mēn zaudētiem 5.5 kg ???

*** Es  pateicoties Inetai  un šim projektam esmu iemācījusies ēst un ar prieku gatavot, jo tagad patiešām redzu, ka var pagatavot gan veselīgi, gan garšīgi. Manējie pat ar baudu ēd to pašu, ko es. Jā labi, man nekrītas tik ātri svars, kā gribājās, bet pati jūtos daudz labāk, vairāk smaidu, nav mūžīgās badainās acis un mūžīgā neapmierinātība. Man protams būtu vieglāk, ja mājinieki, draugi atbalstītu, bet no viņu puses tikai dzirdu: tu tak tā jau esi kaulu kambars, drīz būsi pakaramais vai, kā vīrs saka varēsi asistēt anatomijas stundās un uz tevis varēs rādīt cilvēka uzbūvi

*** Dzinulis ir ģimene un tās atbalsts un protams, mērķis. Es savu visu dzīvi esmu cīnijusies ar lieko svaru un ir gājis kā pa celmiem. Tad janvārī bija šīs Inetas izaicinājums, uz kuru mani pierunāja vīrs. Un ticiet, kad viss sanāk, ir milzīgs prieks. Nu, tagad varu teikt, ka savādāk vairs ēst neprotu, skaitu un skatos, zinu, ja noraušos, tad otrā dienā drastiski bez ogļhidrātiem un klausos, mācos no Jums visiem un protams no mūsu gurū Inetas. Un jāatceras ir vienu:  tam ir jākļūst par DZĪVESVEIDU. Tagad es savos nu jau tūlīt 40 gados tik esmu sapratusi. Turamies mums izdosies. Es vēl esmu ļoti atbildīgs cilvēks, ja prasa, tad jādara un kad @Rijniece Ineta sabar ir jāsaņemas, jo jūtos vainīga .;) Kaut kā tā sanāca, ceru, ka kādai noderēs…..

*** Ak, kungs, cik kolosāla ēdienkarte nākošai nedēļai❤ Tā vien gribas- jau atkal gatavot! Ineta, milzu paldies! Paldies par rūpēm!

*** Es noteikti varu teikt šis projekts atgriezis smaidu mana dzīve, prieku celties, pucēties, viegluma sajūtu, ēd un tievē ar prieku.. Esmu iedvesmojusi vismaz 4 cilvekus gan ar savām porcijam, receptēm kuri nu jau iegriežas Inetas mājas lapā biežāk un saka šitā lapa jāsaglabā.

*** Vairums no mums pārsteigti, ka nav šīs bada sajūtas, kas ir parasti uzsākot tievēt. Ja atrod savu īsto ēdienu un saliec tiešām – tiešām prieks tievēt!

***Mans lielàkais ieguvums šajās nedēļās ir tas, ka pieturoties pie ēdienkartes, ēdu normālas pusdienas, jo šobrīd esmu mājās ar mazo un līdz šim pārsvara tikai kaut ko apēdu “pa ceļam” + kafija, un normàli tikai brokastis un dažreiz vakariņas- rezultāts “ uz vidukļa”Un vēl, pateicoties Inetai, saprotu, ka drīkst arī maizi un graudaugus, līdz šim pārsvarā salāti ar gaļu, taču viduklis nemainijas arī pirms grūtniecības… vispār nesaprotu, no kurienes tas viedoklis, kai miltu ēdieni dara resnu?

*** Liels paldies Inetai par projektu un par fantastiskajām receptēm. Kas var būt labāks kā uzturēt sevi formā un ēdot garšīgi.

*** Ļoti priecājos būt šajā projektā, jo esmu sēdējusi uz dažādām diētām, bet pēc tām ar laiku, protams, viss atgriezās. Un man patīk, ka katru nedēļu ir jāatskaitās, jo arī tas liek sevi turēt grožos.

***Milzīgs paldies, Ineta! Šī bija vieglākā tievēšanas kūre manā mūžā psiholoģiski. Protams, šis ir tikai sākums, es labprat turpinātu! Paldies grupas biedriem par sacensības gara uzturēšanu, atbalstu!

*** Labākais, kas ar mani ir noticis, ir šīs garšīgās receptes, iespēja gatavot visu pašai un garšot visu pašai.

*** Paldies, Ineta! Lielākais ieguvums ir sapratne, kā veselīgi sabalansēt uzturu, lai nekā netrūktu, jauni ieradumi un receptes, labs garastāvoklis un nav sajūta, ka nu šīs mokas beigušās. Turpināšu svērt un skaitīt līdz savam ideālajam svaram un domāju, ka palikšu pie līdzīgas ēdienkartes arī pēc tam. Paldies arī cīņu biedriem par kompāniju un atbalstu!!!

*** Pa projekta 4 nedēļām zaudēti 6,8kg. Ir iesākts un ļoti vēlos arī turpināt līdz sniegšu savu mērķi. Milzīgs paldies, Inetai par projektu, atbalstu, par izdomu, par receptēm, par pacietību, par visu! Un milzīgs paldies Jums kolēģi par atbalstu. Cīņa turpinās!

*** Liels prieks bija piedalīties Jūsu projektā, pirmkārt nav vairs lielās ripas priekšā un kājas slaidākas, un pati jūtos vieglāka un mundrāka. Kā teikt āķis lūpá un vēlos piedalīties novembra projektā, lai nokļūtu līdz 62 un tad iemācīties uzturēt to. Vielmaiņa tagad ir vienkārši super, pirms projekta ļoti kliboja. Sirsnīgs paldies par to, ko darāt, ka palīdzat atkal iemīlēt sevi. No nepareizās ēšanas un sēdošā darba kāju augšstilbi pampa, bet tagad pateicoties Jums, tās paliek slaidākas.

*** Savukārt es šo izaicinājumu pieņēmu (tieši pie Inetas), jo kā reklāma strādāja viņas komentāri savā blogā. Cik iecietīgi un pedagoģiski pareizi tiek skaidrotas lietas. Kaut vai jautājums atkārtojas, ieturēta un cilvēciska atbilde vienalga sekoja. Sūdzības lv izlasīju- manas domas nemainīja. VISLABĀKĀ REKLĀMA Inetai ir iecietīgā un tieši cilvēciskā attieksme pret “nezinīšiem”. Un ļoti patīk, ka Ineta neslēpj visu pūrā. Ļoti daudzas “fiškas” klāj vaļā par baltu velti savā blogā! Un tas nostrādā! Jo tagad apkārt visi reklamē izaicinājumus, nezinu jau, kurš man labāk derēs un, kas tur būs. Nākot šeit jau bija nojausma, kas mani gaida. Un tā ir drošība. Pirms gada pieteicos citā izaicinājumā ( bezmaksas) un ļāva ēst 2!!! reizes dienā! Nostrādāja – svars kritās, bet… mani žultsakmeņi izlēca un es nonācu slimnīcā. Kā zinām žults izstrādājas, lai palīdzētu pārstrādāt ēdienu. Ēdot 2x dienā viss saasinājās. Tā kā visiem viss neder. Starp citu ļoti daudz labas atsauksmes ir šajā profilā, kur man nespīdēja veiksme.