*** Milzīgs paldies Tev, Inetiņ,  un foršajai grupiņai. Mēneša laikā zaudēti 8 kg! Bija jau kam krist. Bet tagad es: 1) Es dzeru atkal kārtīgi ūdeni, 2) es ēdu vairāk dārzeņu, 3) es gandrīz pilnībā esmu atteikusies no saldumiem. Pirms tam, mana vājība bija šokolāde. 4) esmu sākusi ēst biežāk :), un nelielas porcijas. Pirms tam, kaut ko brokastīs, un, tad tikai vakarā… Oi… 5) vairāk sekoju un plānoju gan ko ēdu , gan sporta aktivitātes. Un tā varētu saukt vēl un vēl. Man patīk šis viss Un man svarīgi, ka ir maza kontrole Kaut vai šāda. Lai mums izdodas! Un, paldies vēlreiz, Inetiņ, par visu!

*** Ne mirkli neesmu nožēlojusi, ka pirmoreiz pieteicos šādā izaicinājumā. Mani iedrošināja tas, ka likās – gandrīz pazīstu Jūs, jo biju lasījusi edunsorto lapu. Novērtēju individuālo pieeju katrai dalībniecei, 4 nedēļu ēdienkarte rāda iespēju dažādi mainīt un pielāgot ēdienus savām vēlmēm un tā brīža ledusskapja saturam. Milzīgs ieguvums ir saņemt atbildes uz saviem jautājumiem. Paldies par pacietību skaidrojot un atbildot! Atskaites lika man vairāk saņemties. Zināju, ka pašai būs kauns par plusiem. Bet zinu arī, ka bez plusiņiem savu reizi neiztikt. Šeit atkal palīdz pārējo meiteņu atbalsts un fakts, ka ne tikai man gadās paklupt uz našķiem. Ineta! Manuprāt, Jūs esat iedvesmojusi tik daudzas meitenes noticēt, ka viss ir iespējams! Soli pa solim ir jăiet pretī savam mērķim. Labie vārdi no apkārtējiem ceļ spārnos un motivē turpināt. To arī darīšu. Sirsnīgs paldies!

*** Paldies saku savai meitai, kura mani pieteica Inetas “Tievēšanas izaicinājumam”. Esmu patiešām ļoti apmierināta. Paldies jums! Esmu zaudējusi jau 10 kg un priecājos.
Pēc šīm nedēļām es kaut kā mierīgāk esmu sākusi attiekties pret ēdienu, ēšanu, ogļhidrātiem un svara nomešanu kā tādu un beidzot es ēdu. Saprotu, ka salātu lapas, ūdens un, kāds gabals gaļas tievu nepadarīs. Jo mana problēma ar svara buksēšanu izrādījusies: par maz kaloriju. Enerģijas ir woow nenormāli, un, ko es arī redzu crossfit treniņos: ir paradījusies izturība, prieks darboties un spēks. Un ne tikai, arī ikdienā, acis mirdz un priecīgs prāts. Ģimene ar to pamanījusi. Varbūt pa šo laiku (4 nedēļas nav daudz) man nav daudz mīnus kg uz svariem , taču jūtos labi un skatoties uz savu spoguļattēlu redzu, ka kaut kas pazudis,vairāk nekā varbūt svari rāda, taču lielākais ieguvums pašsajūta.

*** Es no sirds priecājos, veselīgi un nav jāgatavo katram ģimenes loceklim savs ēdiens. Paldies, Ineta, ka iemācīji un parādīji, ka var ēst veselīgi, liesi un garšīgi! Esmu aizrāvusies ar kaloriju skaitīšanu, skaitu visam un visiem. Tas ir vislielākais + šim tievēšanas plānam (man noteikti). Ka esam sapratušas – kā tas strādā un arī turpmāk varam aprēķināt savas uzņemtās kalorijas un uzturvērtību. Man 2 draudzenes piedalās nedaudz savādākā challenge, diezgan stingrs treniņu plāns un stingra ēdienkarte, visām dalībniecēm vienāda, nekas nav minēts par kalorijām, parēķināju, vienu dienu 900 kcal, citu 1600 kcal. Viņām jau ir iestājies riebums uz konkrētiem produktiem, bet kā turpināt pēc challenge beigām viņām nav skaidrs. Es novērtēju darbu, ko Tu mūsos ieguldi. Un zināšanas ar kurām dalies!

*** Kopā pa mēnesi zaudēti 2,4 kg. Noteikti vēlos turpināt, jo esmu tikai pusceļā un skapī ir kleitas, kuras vēl kādreiz gribētu uzvilkt! Paldies Ineta par ēdienkarti un vingrojumiem! Esmu radusi izpratni, ko un ar ko var aizvietot, lai visu laiku nebūtu jāēd vienveidīgs ēdiens. Kopumā esmu priecīga, ka pieteicos un apmierināta ar rezultātiem. Pats galvenais, lepojos, ka neesmu padevusies!

*** Jā,es arī pamanīju, ka saldumi nekārojas! Parasti pēc pusdienām vismaz konfekti noēdu,tagad pat virsū neskatos!

*** Es šodien sapratu, ka man vairs neprasās saldumus!! Es Vienmēr esmu bijusi saldumu cilvēks, es vienmēr ēdu saldumus, roka stiepās, acis visur redzēja saldumus un mute.. nu mute ņēma pretim. Bet kaut kā nemaz neprpasās.. To sapratu tad, kad iekāpu mašīnā un tur stāv vīra atstāta šokolāde, kurai nemaz nepieskāros. amazing Tas ir tādēl, ka viss pietiek, vai vienkārši mēness fāze tāda jau otri nedēļu

*** Mans ieguvums no tā visa: iemācījos ēst veselīgi, sapratu kā skaita kalorijas, iedraudzējos ar dārzeņiem. Man vienkārši ir iepaticies ēst labāk un  veselīgāk.  Papildus pati mācījos un vēl joprojām apgūstu ēdienu variācijas savā uzturā!

*** Arī veselīgi ēdot var zaudēt svaru, pat ja nav vēl spēka saņemties fiziskai slodzei. Šis projekts mani piespieda arī vairāk kustēties. Nopirku speciāli aproci, lai dienā nostaigātu vismaz 10’000 soļu. Protams ne katru dienu tas izdodas, bet cenšos, jo tad arī pa gramiem svars kūst! Vairāk eju kājām visur kur nepieciešams un cenšos neizmantot sabiedrisko transportu! Un vislielākais ieguvums, ka pašsajūta superīga, mana gaita ir palikusi ātrāka, ir enerģija un nejūtos apātiska. Vislielākais ieguvums ir izskats, drēbes, kas nu jau par lielu, tas ka sev vairāk patīku izskatā un tas ka ir jau stabili -19 kg kopš 12.janvāra. Sanāk stabili 3 ar astīti mēneši.

Un bonusā šim visam – pašdisciplīna, mērķtiecīgums un nospraustas robežas starp labo un slikto uzturu.

Lai arī šad tad uznāk, saucamās, “cukura lomkas”, saprotu, ka jāturas pie mērķa.

Galvenais citiem – nevajag baidīties un kaunēties kā ir šobrīd un vienkārši ir jāsāk kaut kas darīt  savā labā! Jāveido sevi labāku un jātiek ar tiem dēmoniem galā, kas bremzē uz veselīgu dzīvesveidu! Ceļš vēl tāls ejams, bet tas ir tā vērts! Turpinu un centīšos nepadoties!

Paldies Ineta par šo starta posmu!

*** Man ari ĺoti patika śis mènesis, arì es jau no paśa sàkuma varièju èdienkarti pèc savàm izjùtàm,galvenais ievèrojot kcal daudzumu,oh., obv.,un tauku balansu. Galvenais ko es sapratu ka tie “grèciñi”,uzkràjas ,nekàdi brìnumi nenotiek ,es esmu ieguvusi sabalansètu èdienkarti pie kà pieturèties arì turpmàk.Viss ir skaidrs, kàpèc tas svars bija pienàcis. Mazliet grùtak bija tikai 1 nedèĺà, kamèr galva un ķermenis saprot, kas notiek! Nozaudèti gandrìz 4 kg,noteikti turpinàśu, un Jùs Ineta ieteikśu saviem draugiem un paziñàm!Man vèl -5 kg mèrķis !Paldies Ineta es esmu vairàk kà apmierinàta!

*** Arī es gribu pateikt lielu paldies! Mans zaudējums pagaidām ir ap 2 kg, tā ka nekādus rekordus negāžu, bet esmu ar sevi apmierināta. Izvēlējos “lēno” plānu, jo zinu, ka ātri zaudētie kg man pēc tam apmēram pusgada laikā atgriežas ar uzviju- 2 gadus pēc kārtas tā zaudēju un atkal uzēdu. Kalorijas skaitīt es iemācījos jau diezgan sen, bet to darīt pēc iespējas pareizāk un veselīgāk sāku mācīties pāris gadus atpakaļ ar Inetas bloga palīdzību. Mana lielākā kļūda vienmēr ir bijusi tieši straujā kaloriju nogriešana, jo gribas taču rezultātu ātrāk, vai ne? Uzskatu, ka man ļoti bija nepieciešams, lai profesionālis pasaka tieši man personīgi, ka es tiešām drīkstu ēst vairāk, bet tievēšu tik un tā. Ineta to izdarīja ar šo brīnišķīgo uztura plānu. Vai tas tas ir vienveidīgs? Kaut kādā ziņā jā, varbūt. Bet! Tas ir pamats, kuru iemācīties apaudzēt, pielāgot sev ir mūsu uzdevums, ja gribam paīstam izmainīt savus ēšanas paradumus, nevis tikai “pasēdēt uz diētas”. Tās ir manas domas. Paldies Inetai vēlreiz. Es ļoti novērtēju to, ka cilvēks dara savu sirdsdarbu,un dalās pieredzē ar citiem, to var just pat šādā attālinātā komunikācijā.

*** Man viss ļoti patika, garšoja un šķita pietiekami vienkāršs un arī pielāgojams, lai vienmēr pa rokai arī būtu vajadzīgie produkti. Un arī rezultāts bija! Man diemžēl līdzīgi kā Evijai neizdevās izturēt līdz galam, tāpēc es šodien sākšu no jauna. Sapratu savas kļūdas un otrreiz man būs vienkāršāk tās nepieļaut. Vasara tomēr ir baigais izaicinājumu laiks, bet tagad man ir radušās idejas un iestrādnes, kā aizstāt ierasto ballīšu ēdienu un dzērienu karti. Mans ieteikums varētu būt ieviest kaut kādu sacensību motīvu – zinu, ka balva un mūsu skaistie ķermeņi, bet sacensība varētu būs papildu motivators tādiem cilvēkiem kā es, piem., tām, kuras vēlas, varētu būt sacensība Endomondo par to, kura to četru nedēļu laika posmā nosporto visvairāk kaloriju, vai arī Ineta pēc kaut kādiem saviem kritērijiem novērtētu stabilāko tievēšanas progresu un beigās būtu kāda maza balviņa. Varētu mērīt arī cm, ne tikai kg. Un piekrītu par kaut kādu tabuliņu, kurā varētu redzēt visu meiteņu progresu (kaut vai ar nikiem), tādā veidā vismaz iedomāti sacenšoties ar sev līdzīgākajiem rādītājiem.

*** Visvērtigākā atziņa, ir tā, ka bija par maz Olbaltumvielu, man kājās bija tāds kā nespēks, tagad ēdot pietiekami OB, tas ir pazudis, pašai bija liels pārsteigums par to.

*** Nu es noteikti esmu loti apmierināta. Beidzot ir radusies kada saprasana par to kam un cik ir jabut edienkarte.un galvenais tas briniskigas receptes,kas ir tava internetlapa,kad cilveks redz realu piemeru ka paest garsigi bez liekam kalorijam.Un no vienkarsiem produktiem.Tiesam so menesi jutos briniskigi,esmu paedusi nevis piebazusi vederu,pietiekami energijas pat pec naktsmainas,neesmu miegaina.Beidzot saku izskatities ta ka jau patik paskatities spoguli.Kaut ari tie cm nav tik daudz zaudeti, bet zud ta riepa ap vidukli. Briniskigi, liels paldies.