Bieži saņemu šāda formāta vēstules, kas man patiešām uzdzen skumjas, bailes. Par to, cik mēs ļoti negribam mīlēt sevi….?
“Labdien, Ineta! Es ilgu laiku esmu ievērojusi diētu, regulāri sportoju. Bet šodien biju ciemos pie savas draudzenes uz dzimšanas dienu, nenoturējos un apēdu vienu cepumu. Pēc tam vēl vienu. Tad pagaršoju tortes gabaliņu, tad vēl vienu, tad uzēdu “rosolu”…. Atnācu mājās un izēdu visu ledusskapi, jo sapratu, ka atkal esmu norāvusies un visa diēta vējā! Un tagad es sevi vienkārši neieredzu! Ko man darīt? Es sevi tā neieredzu! Man ir tik vājš raksturs…”

Mieru, tikai mieru, meitenes! Jā, katra ēdienreize ir kā īstermiņa ieguldījums tajā, kā jūs jutīsies tuvākajās stundās, un, cik enerģijas būs jums tuvākajā treniņā. Katra ēdienreize ir ieguldījums tam, kā izskatāties. Un galu galā – tas ir ilgtermiņa ieguldījums jūsu veselībā tālākā nākotnē.

Bet pārdzīvot par savu ēdienkarti ir vērts tajā gadījumā, ja šādi, ar lielu kaloriju proficītu ēdiet ikdienā un kontrolēt savu ēdienkarti censtos tikai vienu – divas  dienas mēnesī. Lūk, šajā gadījumā ir patiešām vērts pārdzīvot.

Bet, kad esiet iemācījusies izskaitļot savu dienas ēdienkarti, regulāri un intensīvi trenējieties, tad velns ar visu torti, cepumiem un rosolu!  Apēdāt, guvāt baudu, nu, tad priecājieties! Nekas, traģisks nenotika un nenotiks!

Jau rīt atgriezieties uz savas veselīgās takas un turpiniet iesākto! Jūs taču esiet gana daudz paveikusi, esiet bijusi uzcītīga un disciplinēta, kāpēc gan pa reizei  sevi neapbalvot, ja to tik ļoti vēlaties?
Jūsu ķermenis – tas ir vienīgais, ar ko esiet ieradusies šajā pasaulē!

To nedrīkst neieredzēt! Jums nav neviena tuvāka par jums pašu un jūsu pašas ķermeni, kurā jūs nodzīvosiet savu vienīgo dzīvi. Ieelpojiet dzīves prieku, baudiet kustību, izbaudiet nelielus “grēciņus”. Rūpējieties par savu ķermeni, uzturiet to stipru, veselu un redzēsiet tas jums atdarīs!

Tas  ik pa laikam jāpalutina, tieši tāpat kā savi mati, āda. Tas jāmīl,  to nedrīkst neieredzēt!

Ar mīlestību Ineta